Barcha oʻyinlar

Larne — Dungannon Swifts, Premyership: oʻyin prognozi va statistikasi

Oʻyin prognozi va statistikasi

Shimoliy Irlandiya, Premyership

3.1GʻDGʻMM
  
Elo boʻyicha jamoa kuchi, 0 dan 5 gachaBu nimani anglatadi

Kuch — jamoaning turnirdagi barcha oʻyinlar boʻyicha 0–5 shkalaga oʻtkazilgan Elo reytingi: kuchli raqiblar ustidan gʻalabalardan oshadi, kuchsizlarga magʻlubiyatlardan tushadi. Chiziq rangi — daraja: qizil — kuchsiz, sariq — oʻrtachadan past, yashil — mustahkam, koʻk — eng kuchlilar. Chiziq ostidagi harflar — oxirgi besh oʻyin: Gʻ — gʻalaba, D — durang, M — magʻlubiyat.

Natija ehtimolligi
69%18%13%
Larne69%Durang18%Dungannon Swifts13%
Eng ishonchli prognozbunday javoblarning 72% i oʻtdi · 60 kun
Premiumda ochiqOchish

Model va koeffitsiyentlar

Bizning ehtimollik va koeffitsiyent boʻyicha ehtimollik — ustamasiz. Δ ustuni — foiz punktlaridagi farq.

NatijaModelKoeffitsiyentΔ
1Larne69%1.45—
XDurang18%5.65—
2Dungannon Swifts13%7.62—

bizning modelkoeffitsiyent boʻyicha, ustamasiz

Tezkor prognozlar

Eng koʻp beriladigan uchta savol — bizning ehtimollik va koeffitsiyent yonma-yon.

Ikkala jamoa ham gol uradi

Ha47%

bizniki 2.15

Yoʻq53%

bizniki 1.87

Gollar 2.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Burchak toʻplari 9.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Gollar va burchak toʻplari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Kombo

Kombolar Premiumda ochiladi: natija va total, natija va burchaklar, ikkala jamoa goli va total — ehtimol, adolatli koeffitsiyent va koeffitsiyentlar bilan solishtirish.

Kombolar — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ishonchli javoblar

Model 72% ga eng yaqin boʻlgan chiziq — va bunday javoblar qanchalik tez-tez toʻgʻri chiqqani.

Gollar prognozi

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

72%gollar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 4185 ta oʻyin

Burchak toʻplari prognozi

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%burchak toʻplari boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 4170 ta oʻyin

Kartochkalar prognozi

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%kartochkalar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 4155 ta oʻyin

Gollar, burchaklar va kartochkalar chiziqlari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Bu ehtimollik, kafolat emas: taxminan 10 ta javobdan 3 tasi toʻgʻri chiqmaydi. Bu blok modelning aniqligi haqida.

Model oʻyinni nega shunday koʻradi

Oʻyinning asosiy savollariga qisqa javoblar. Jamoalar va boʻlimlar boʻyicha raqamlar uchun savolni bosing.

LarneDungannon Swifts

Larne FC 69%, Dungannon Swifts FC 13%. Eng ishonchlisi «Larne FC yoki durang» — 87%.

Larne FC 69%Durang 18%Dungannon Swifts FC 13%
1-boʻlim
43 · 38 · 19
2-boʻlim
53 · 32 · 15
Ikkala jamoa ham gol uradimi?
Nechta gol?
Nechta burchak toʻpi?
Nechta sariq kartochka?
Nechta zarba?
Nechta qoidabuzarlik?
Nechta ofsayd?

Tahlil toʻliq va ikkita xulosa — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Boshqa ehtimoliy ssenariylar

Tavakkalning turli narxida uchta variant.

Ehtiyotkoryuqori ehtimollik, past koeffitsiyent
Asosiyehtimollik va narx muvozanati

Zarbalar totali: Kam 23.5

71%
Jasurpast ehtimollik, yuqori koeffitsiyent

Yana ikki ssenariy — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Jamoalar boʻyicha oʻrtacha totallar

Har bir jamoaning soʻnggi oʻyinlaridagi oddiy oʻrtachasi — totallar shu yerdan kelib chiqadi. Model bahosi emas, ma’lumot.

KoʻrsatkichLarneDungannon SwiftsJami
Urilgan gollar1.400.802.20
Oʻtkazilgan gollar
Burchak toʻplari
Kartochkalar
Ofsayd
Aut
Qoidabuzarlik
xG
Zarbalar
Aniq zarbalar

Yana toʻqqiz koʻrsatkich — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Har bir jamoaning soʻnggi 5 ta yakunlangan oʻyini boʻyicha oʻrtacha. Jami ustunida qiymatlar qoʻshiladi; faqat burchak toʻplari oʻrtachalanadi, chunki ular allaqachon oʻyin totali sifatida keladi.

Qiziqarli faktlar

Oʻyin oldidan bilish kerak boʻlgan narsalar: soʻnggi oʻyinlar, turnir jadvali, oʻzaro uchrashuvlar. Faqat oʻtkazilgan oʻyinlardagi faktlar — model bahosisiz.

Larne
  • Liganing eng kuchli himoyasi — 12 oʻyinda 10 ta oʻtkazilgan gol3-oʻrin, 26 ochko
  • Soʻnggi 5 oʻyinning 4 tasida gol oʻtkazib yubordi7 ta oʻtkazilgan gol
  • Soʻnggi 10 oʻyinning 6 tasida tanaffusga oldinda chiqdi
Dungannon Swifts
  • 8 oʻyindan beri gʻalaba yoʻq1:1, 1:3, 0:0, 2:4, 0:2
  • Safarda 4 oʻyindan beri gʻalaba yoʻq1:1, 0:0, 0:2, 0:3, 2:0
  • Ligada eng koʻp burchak toʻpi — oʻyiniga 10,8ligada 12 ta jamoa

Joriy mavsumda oʻtkazilgan oʻyinlar va soʻnggi uchrashuvlar boʻyicha hisoblanadi. Fakt faqat odatdagidan sezilarli farq qilsa koʻrsatiladi.

Forma va kontekst

Larne

  • uydaPortadown1:0
  • uydaLimavady United1:1
  • mehmondaBangor2:1
  • uydaLinfield1:2
  • uydaColeraine2:3

Dungannon Swifts

  • mehmondaLinfield1:1
  • uydaCliftonville1:3
  • mehmondaBangor0:0
  • uydaCarrick Rangers2:4
  • mehmondaGlentoran0:2

Oʻzaro uchrashuvlar

  • 25.04.26Premyership8:0
  • 13.03.26Premyership2:1
  • 29.11.25Premyership2:1
  • 04.10.25Premyership0:2
  • 01.04.25Premyership1:1

Liga jadvali

Ikkala jamoa va ularning eng yaqin raqiblari.

#JamoaOʻGʻDMGollarOch
1Coleraine14112132:1335
2Linfield14103121:1133
3Larne1282222:1026
4Glentoran1363417:1121
5Cliftonville1460823:1718
6Carrick Rangers1453623:2718
7Crusaders1460820:2918
8Ballymena United1243517:1615
9Dungannon Swifts1343613:1815
10Limavady United1443715:2215
11Bangor1423912:269

Barcha prognozlar

Model hisoblaydigan barcha prognoz turlari. Chapda bizning ehtimollik, oʻngda — adolatli koeffitsiyentimiz va joriy koeffitsiyent.

Barcha prognozlar, ssenariylar va tahlil — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ehtimolliklar — model bahosi, kafolat emas.