Barcha oʻyinlar

Bangor — Crusaders, Premyership: oʻyin prognozi va statistikasi

Oʻyin prognozi va statistikasi

Shimoliy Irlandiya, Premyership

1.1GʻMDMM
  
1.4GʻMMMM
Elo boʻyicha jamoa kuchi, 0 dan 5 gachaBu nimani anglatadi

Kuch — jamoaning turnirdagi barcha oʻyinlar boʻyicha 0–5 shkalaga oʻtkazilgan Elo reytingi: kuchli raqiblar ustidan gʻalabalardan oshadi, kuchsizlarga magʻlubiyatlardan tushadi. Chiziq rangi — daraja: qizil — kuchsiz, sariq — oʻrtachadan past, yashil — mustahkam, koʻk — eng kuchlilar. Chiziq ostidagi harflar — oxirgi besh oʻyin: Gʻ — gʻalaba, D — durang, M — magʻlubiyat.

Natija ehtimolligi
47%25%28%
BangorKoeffitsiyent 1.9747%DurangKoeffitsiyent 3.4425%CrusadersKoeffitsiyent 3.2528%
Eng ishonchli prognozbunday javoblarning 72% i oʻtdi · 60 kun
Premiumda ochiqOchish

Model va koeffitsiyentlar

Bizning ehtimollik va koeffitsiyent boʻyicha ehtimollik — ustamasiz. Δ ustuni — foiz punktlaridagi farq.

NatijaModelKoeffitsiyentΔ
1Bangor47%47%2.141.97-0.6
XDurang25%26%3.933.44-0.1
2Crusaders28%27%3.593.25+0.7

bizning modelkoeffitsiyent boʻyicha, ustamasiz

Tezkor prognozlar

Eng koʻp beriladigan uchta savol — bizning ehtimollik va koeffitsiyent yonma-yon.

Ikkala jamoa ham gol uradi

Ha58%

bizniki 1.74koeffitsiyent 1.60

Yoʻq42%

bizniki 2.36koeffitsiyent 2.18

Gollar 2.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Burchak toʻplari 9.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Gollar va burchak toʻplari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Kombo

Kombolar Premiumda ochiladi: natija va total, natija va burchaklar, ikkala jamoa goli va total — ehtimol, adolatli koeffitsiyent va koeffitsiyentlar bilan solishtirish.

Kombolar — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ishonchli javoblar

Model 72% ga eng yaqin boʻlgan chiziq — va bunday javoblar qanchalik tez-tez toʻgʻri chiqqani.

Gollar prognozi

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

72%gollar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 4185 ta oʻyin

Burchak toʻplari prognozi

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%burchak toʻplari boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 4170 ta oʻyin

Kartochkalar prognozi

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%kartochkalar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 4155 ta oʻyin

Gollar, burchaklar va kartochkalar chiziqlari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Bu ehtimollik, kafolat emas: taxminan 10 ta javobdan 3 tasi toʻgʻri chiqmaydi. Bu blok modelning aniqligi haqida.

Model oʻyinni nega shunday koʻradi

Oʻyinning asosiy savollariga qisqa javoblar. Jamoalar va boʻlimlar boʻyicha raqamlar uchun savolni bosing.

BangorCrusaders

Bangor FC 47%, Crusaders FC 28%. Eng ishonchlisi «Durangsiz» — 75%.

Bangor FC 47%Durang 25%Crusaders FC 28%
1-boʻlim
34 · 40 · 27
2-boʻlim
43 · 32 · 25

Koeffitsiyentlar: 1.97 · 3.44 · 3.25

Ikkala jamoa ham gol uradimi?
Nechta gol?
Nechta burchak toʻpi?
Nechta sariq kartochka?
Nechta zarba?
Nechta qoidabuzarlik?
Nechta ofsayd?

Tahlil toʻliq va ikkita xulosa — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Boshqa ehtimoliy ssenariylar

Tavakkalning turli narxida uchta variant.

Ehtiyotkoryuqori ehtimollik, past koeffitsiyent
Asosiyehtimollik va narx muvozanati

Zarbalar totali: Kam 21.5

71%
Jasurpast ehtimollik, yuqori koeffitsiyent

Yana ikki ssenariy — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Jamoalar boʻyicha oʻrtacha totallar

Har bir jamoaning soʻnggi oʻyinlaridagi oddiy oʻrtachasi — totallar shu yerdan kelib chiqadi. Model bahosi emas, ma’lumot.

KoʻrsatkichBangorCrusadersJami
Urilgan gollar0.801.001.80
Oʻtkazilgan gollar
Burchak toʻplari
Kartochkalar
Ofsayd
Aut
Qoidabuzarlik
xG
Zarbalar
Aniq zarbalar

Yana toʻqqiz koʻrsatkich — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Har bir jamoaning soʻnggi 5 ta yakunlangan oʻyini boʻyicha oʻrtacha. Jami ustunida qiymatlar qoʻshiladi; faqat burchak toʻplari oʻrtachalanadi, chunki ular allaqachon oʻyin totali sifatida keladi.

Qiziqarli faktlar

Oʻyin oldidan bilish kerak boʻlgan narsalar: soʻnggi oʻyinlar, turnir jadvali, oʻzaro uchrashuvlar. Faqat oʻtkazilgan oʻyinlardagi faktlar — model bahosisiz.

Bangor
  • Ligada eng kam burchak toʻpi — oʻyiniga 7,7ligada 12 ta jamoa
  • Tushib ketish zonasi: 12 jamoa ichida 11-oʻrin
  • Soʻnggi 5 oʻyinda bitta gʻalaba1:0, 1:2, 0:0, 0:2, 2:3
Crusaders
  • Soʻnggi 5 oʻyinning barchasida gol oʻtkazib yubordi15 ta oʻtkazilgan gol
  • Liganing eng zaif himoyasi — 14 oʻyinda 29 ta oʻtkazilgan gol7-oʻrin, 18 ochko
  • Soʻnggi 5 oʻyinda bitta gʻalaba4:1, 0:5, 1:2, 0:3, 0:4

Joriy mavsumda oʻtkazilgan oʻyinlar va soʻnggi uchrashuvlar boʻyicha hisoblanadi. Fakt faqat odatdagidan sezilarli farq qilsa koʻrsatiladi.

Forma va kontekst

Bangor

  • mehmondaBallymena United1:0
  • uydaLarne1:2
  • uydaDungannon Swifts0:0
  • mehmondaLinfield0:2
  • uydaColeraine2:3

Crusaders

  • mehmondaLimavady United4:1
  • uydaColeraine0:5
  • mehmondaBallymena United1:2
  • uydaLarne0:3
  • mehmondaCarrick Rangers0:4

Oʻzaro uchrashuvlar

  • 26.09.26Premyership1:2
  • 07.04.26Premyership1:1
  • 14.02.26Premyership2:2
  • 18.10.25Premyership2:1
  • 19.08.25Premyership1:3

Liga jadvali

Ikkala jamoa va ularning eng yaqin raqiblari.

#JamoaOʻGʻDMGollarOch
5Cliftonville1460823:1718
6Carrick Rangers1453623:2718
7Crusaders1460820:2918
8Ballymena United1243517:1615
9Dungannon Swifts1343613:1815
10Limavady United1443715:2215
11Bangor1423912:269
12Portadown14131010:256

Barcha prognozlar

Model hisoblaydigan barcha prognoz turlari. Chapda bizning ehtimollik, oʻngda — adolatli koeffitsiyentimiz va joriy koeffitsiyent.

Barcha prognozlar, ssenariylar va tahlil — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ehtimolliklar — model bahosi, kafolat emas.