Barcha oʻyinlar

Stal Rzeszow — Polonia Bytom, 1. Liga

Polsha, 1. Liga

1.5MGʻMGʻGʻ
  
2.0GʻGʻGʻDD
Elo boʻyicha jamoa kuchi, 0 dan 5 gachaBu nimani anglatadi

Kuch — jamoaning turnirdagi barcha oʻyinlar boʻyicha 0–5 shkalaga oʻtkazilgan Elo reytingi: kuchli raqiblar ustidan gʻalabalardan oshadi, kuchsizlarga magʻlubiyatlardan tushadi. Chiziq rangi — daraja: qizil — kuchsiz, sariq — oʻrtachadan past, yashil — mustahkam, koʻk — eng kuchlilar. Chiziq ostidagi harflar — oxirgi besh oʻyin: Gʻ — gʻalaba, D — durang, M — magʻlubiyat.

Natija ehtimolligi
31%24%46%
Stal Rzeszow31%Durang24%Polonia Bytom46%
Eng ishonchli prognozbunday javoblarning 72% i oʻtdi · 60 kun
Premiumda ochiqOchish

Model va bozor taqqoslovi

Bizning ehtimollik va bozor ehtimolligi — marjasi olib tashlangan bukmeker koeffitsiyenti. Δ ustuni — foiz punktlaridagi farq.

NatijaModelBozorΔ
1Stal Rzeszow31%3.26—
XDurang24%4.25—
2Polonia Bytom46%2.18—

bizning modelbozor — bukmeker koeffitsiyenti boʻyicha, marjasiz

Tezkor prognozlar

Eng koʻp beriladigan uchta savol — bizning ehtimollik va bukmeker koeffitsiyenti yonma-yon.

Ikkala jamoa ham gol uradi

Ha67%

bizniki 1.48

Yoʻq33%

bizniki 3.07

Gollar 2.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Burchak toʻplari 9.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Gollar va burchak toʻplari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Kombo

Kombolar Premiumda ochiladi: natija va total, natija va burchaklar, ikkala jamoa goli va total — ehtimol, adolatli koeffitsiyent va bozor bilan solishtirish.

Kombolar — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ishonchli javoblar

Model 72% ga eng yaqin boʻlgan chiziq — va bunday javoblar qanchalik tez-tez toʻgʻri chiqqani.

Gollar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

72%gollar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3725 ta oʻyin

Burchak toʻplari

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%burchak toʻplari boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3714 ta oʻyin

Kartochkalar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%kartochkalar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3703 ta oʻyin

Gollar, burchaklar va kartochkalar chiziqlari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Bu ehtimollik, kafolat emas: taxminan 10 ta javobdan 3 tasi toʻgʻri chiqmaydi. Bunday chiziqlarda bukmeker koeffitsiyenti past — bu blok modelning aniqligi haqida.

Model oʻyinni nega shunday koʻradi

Oʻyinning asosiy savollariga qisqa javoblar. Jamoalar va boʻlimlar boʻyicha raqamlar uchun savolni bosing.

Stal RzeszowPolonia Bytom

ZKS Stal Rzeszów 31%, TS Polonia Bytom 46%. Eng ishonchlisi «Durangsiz» — 76%.

ZKS Stal Rzeszów 31%Durang 24%TS Polonia Bytom 46%
1-boʻlim
31 · 37 · 33
2-boʻlim
28 · 28 · 45
Ikkala jamoa ham gol uradimi?
Nechta gol?
Nechta burchak toʻpi?
Nechta sariq kartochka?
Nechta zarba?
Nechta qoidabuzarlik?
Nechta ofsayd?

Tahlil toʻliq va ikkita xulosa — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Boshqa ehtimoliy ssenariylar

Tavakkalning turli narxida uchta variant.

Ehtiyotkoryuqori ehtimollik, past koeffitsiyent
Asosiyehtimollik va narx muvozanati

Qoidabuzarliklar totali: Koʻp 20.5

71%
Jasurpast ehtimollik, yuqori koeffitsiyent

Yana ikki ssenariy — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Jamoalar boʻyicha oʻrtacha totallar

Har bir jamoaning soʻnggi oʻyinlaridagi oddiy oʻrtachasi — totallar shu yerdan kelib chiqadi. Model bahosi emas, ma’lumot.

KoʻrsatkichStal RzeszowPolonia BytomJami
Urilgan gollar2.001.603.60
Oʻtkazilgan gollar
Burchak toʻplari
Kartochkalar
Ofsayd
Aut
Qoidabuzarlik
xG
Zarbalar
Aniq zarbalar

Yana toʻqqiz koʻrsatkich — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Har bir jamoaning soʻnggi 5 ta yakunlangan oʻyini boʻyicha oʻrtacha. Jami ustunida qiymatlar qoʻshiladi; faqat burchak toʻplari oʻrtachalanadi, chunki ular allaqachon oʻyin totali sifatida keladi.

Qiziqarli faktlar

Oʻyin oldidan bilish kerak boʻlgan narsalar: soʻnggi oʻyinlar, turnir jadvali, oʻzaro uchrashuvlar. Faqat oʻtkazilgan oʻyinlardagi faktlar — model bahosisiz.

Stal Rzeszow
  • Soʻnggi 5 oʻyinda 10 ta gol1:2, 4:3, 1:2, 3:2, 1:0
  • Soʻnggi 5 oʻyinning 4 tasida gol oʻtkazib yubordi9 ta oʻtkazilgan gol
  • Soʻnggi 5 oʻyinning 4 tasida ikkala jamoa ham gol urdi1:2, 4:3, 1:2, 3:2, 1:0
Polonia Bytom
  • 8 oʻyindan beri magʻlub boʻlmagan2:1, 3:2, 1:0, 0:0, 2:2
  • Safarda 4 oʻyindan beri magʻlub boʻlmagan2:1, 1:0, 2:2, 1:1, 2:5

Joriy mavsumda oʻtkazilgan oʻyinlar va soʻnggi uchrashuvlar boʻyicha hisoblanadi. Fakt faqat odatdagidan sezilarli farq qilsa koʻrsatiladi.

Forma va kontekst

Stal Rzeszow

  • mehmondaPodbeskidzie1:2
  • mehmondaPogon Siedlce4:3
  • uydaKS Lechia Gdańsk1:2
  • mehmondaMiedz Legnica3:2
  • mehmondaOdra Opole1:0

Polonia Bytom

  • mehmondaUnia Skierniewice2:1
  • uydaChrobry Glogow3:2
  • mehmondaMKS Puszcza Niepołomice1:0
  • uydaRuch Chorzow0:0
  • mehmondaPolonia Warszawa2:2

Oʻzaro uchrashuvlar

  • 15.02.261. Liga3:1
  • 09.08.251. Liga1:0

Liga jadvali

Ikkala jamoa va ularning eng yaqin raqiblari.

#JamoaOʻGʻDMGollarOch
7Miedz Legnica1253418:1118
8Warta Poznan1260619:1618
9Polonia Bytom1246220:2018
10Stal Rzeszow1252516:2217
11Pogon Siedlce1243514:1515
12Arka Gdynia 19291242616:1614

Barcha prognozlar

Model hisoblagan barcha prognoz turlari. Chapda bizning ehtimollik, oʻngda adolatli koeffitsiyent va bukmeker koeffitsiyenti.

Barcha prognozlar, ssenariylar va tahlil — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ehtimolliklar — model bahosi, kafolat emas.