Barcha oʻyinlar

Universitario de Vinto — Always Ready, División Profesional

Boliviya, División Profesional

Universitario de Vinto
1.2GʻMDGʻM
  
Always Ready
3.3GʻMGʻGʻGʻ
Elo boʻyicha jamoa kuchi, 0 dan 5 gachaBu nimani anglatadi

Kuch — jamoaning turnirdagi barcha oʻyinlar boʻyicha 0–5 shkalaga oʻtkazilgan Elo reytingi: kuchli raqiblar ustidan gʻalabalardan oshadi, kuchsizlarga magʻlubiyatlardan tushadi. Chiziq rangi — daraja: qizil — kuchsiz, sariq — oʻrtachadan past, yashil — mustahkam, koʻk — eng kuchlilar. Chiziq ostidagi harflar — oxirgi besh oʻyin: Gʻ — gʻalaba, D — durang, M — magʻlubiyat.

Natija ehtimolligi
13%20%67%
Universitario de Vinto13%Durang20%Always Ready67%
Eng ishonchli prognozbunday javoblarning 72% i oʻtdi · 60 kun
Premiumda ochiqOchish

Model va bozor

Bizning ehtimollik va bozor ehtimolligi — marjasi olib tashlangan bukmeker koeffitsiyenti. Δ ustuni — foiz punktlaridagi farq.

NatijaModelBozorΔ
1Universitario de Vinto13%7.54—
XDurang20%5.05—
2Always Ready67%1.49—

bizning modelbozor — bukmeker koeffitsiyenti boʻyicha, marjasiz

Tezkor prognozlar

Eng koʻp beriladigan uchta savol — bizning ehtimollik va bukmeker koeffitsiyenti yonma-yon.

Ikkala jamoa ham gol uradi

Ha59%

bizniki 1.70

Yoʻq41%

bizniki 2.42

Gollar 2.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Burchak toʻplari 9.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Gollar va burchak toʻplari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Kombo

Kombolar Premiumda ochiladi: natija va total, natija va burchaklar, ikkala jamoa goli va total — ehtimol, adolatli koeffitsiyent va bozor bilan solishtirish.

Kombolar — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ishonchli javoblar

Model 72% ga eng yaqin boʻlgan chiziq — va bunday javoblar qanchalik tez-tez toʻgʻri chiqqani.

Gollar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

72%gollar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3273 ta oʻyin

Burchak toʻplari

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%burchak toʻplari boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3263 ta oʻyin

Kartochkalar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%kartochkalar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3246 ta oʻyin

Gollar, burchaklar va kartochkalar chiziqlari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Bu ehtimollik, kafolat emas: taxminan 10 ta javobdan 3 tasi toʻgʻri chiqmaydi. Bunday chiziqlarda bukmeker koeffitsiyenti past — bu blok modelning aniqligi haqida.

Model oʻyinni nega shunday koʻradi

Oʻyinning asosiy savollariga qisqa javoblar. Jamoalar va boʻlimlar boʻyicha raqamlar uchun savolni bosing.

Universitario de VintoAlways Ready

Universitario de Vinto 13%, Club Always Ready 67%. Eng ishonchlisi «Club Always Ready yoki durang» — 85%.

Universitario de Vinto 13%Durang 20%Club Always Ready 67%
1-boʻlim
26 · 40 · 34
2-boʻlim
18 · 30 · 52
Ikkala jamoa ham gol uradimi?
Nechta gol?
Nechta burchak toʻpi?
Nechta sariq kartochka?
Nechta zarba?
Nechta qoidabuzarlik?
Nechta ofsayd?

Tahlil toʻliq va ikkita xulosa — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Boshqa ehtimoliy ssenariylar

Tavakkalning turli narxida uchta variant.

Ehtiyotkoryuqori ehtimollik, past koeffitsiyent
Asosiyehtimollik va narx muvozanati

Ikkinchi boʻlim totali: Kam 2.5

71%
Jasurpast ehtimollik, yuqori koeffitsiyent

Yana ikki ssenariy — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Jamoalar boʻyicha oʻrtacha totallar

Har bir jamoaning soʻnggi oʻyinlaridagi oddiy oʻrtachasi — totallar shu yerdan kelib chiqadi. Model bahosi emas, ma’lumot.

KoʻrsatkichUniversitario de VintoAlways ReadyJami
Urilgan gollar1.403.605.00
Oʻtkazilgan gollar
Burchak toʻplari
Kartochkalar
Ofsayd
Aut
Qoidabuzarlik
xG
Zarbalar
Aniq zarbalar

Yana toʻqqiz koʻrsatkich — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Har bir jamoaning soʻnggi 5 ta yakunlangan oʻyini boʻyicha oʻrtacha. Jami ustunida qiymatlar qoʻshiladi; faqat burchak toʻplari oʻrtachalanadi, chunki ular allaqachon oʻyin totali sifatida keladi.

Qiziqarli faktlar

Oʻyin oldidan bilish kerak boʻlgan narsalar: soʻnggi oʻyinlar, turnir jadvali, oʻzaro uchrashuvlar. Faqat oʻtkazilgan oʻyinlardagi faktlar — model bahosisiz.

Universitario de Vinto
  • Soʻnggi 5 oʻyinning barchasida gol oʻtkazib yubordi8 ta oʻtkazilgan gol
  • Burchak toʻplari boʻyicha ligada 2-oʻrin — oʻyiniga 11,0ligada 16 ta jamoa
  • Soʻnggi 5 oʻyinning 4 tasida ikkala jamoa ham gol urdi2:1, 1:3, 1:1, 3:1, 0:2
Always Ready
  • Soʻnggi 5 oʻyinda 18 ta gol5:1, 1:2, 2:0, 4:0, 6:0
  • Soʻnggi 5 oʻyinning 3 tasida gol oʻtkazmadi5:1, 1:2, 2:0, 4:0, 6:0
  • Liga yetakchisi — 23 oʻyinda 51 ochko

Joriy mavsumda oʻtkazilgan oʻyinlar va soʻnggi uchrashuvlar boʻyicha hisoblanadi. Fakt faqat odatdagidan sezilarli farq qilsa koʻrsatiladi.

Forma va kontekst

Universitario de Vinto

  • uydaCultural San Antonio de Bulo Bulo2:1
  • uydaReal Oruro1:3
  • mehmondaBlooming1:1
  • uydaIndependiente Petrolero3:1
  • mehmondaAcademia del Balompie0:2

Always Ready

  • uydaReal Oruro5:1
  • mehmondaThe Strongest1:2
  • uydaIndependiente Petrolero2:0
  • mehmondaNacional Potosi4:0
  • uydaGuabira6:0

Oʻzaro uchrashuvlar

  • 18.07.26División Profesional0:4
  • 18.09.25División Profesional1:5
  • 27.04.25División Profesional0:7
  • 24.11.24División Profesional1:2
  • 28.07.24División Profesional2:1

Liga jadvali

Ikkala jamoa va ularning eng yaqin raqiblari.

#JamoaOʻGʻDMGollarOch
1Always Ready23156255:1651
2Bolivar22163356:2251
3The Strongest22136341:2445
4Real Potosi23108530:1638
5Oriente Petrolero22104838:2834
6Aurora23810534:3034
7Guabira2286834:4430
8Independiente Petrolero23851031:3929
9Blooming23610731:2528
10Nacional Potosi22841032:3128
11Real Oruro23831237:5627
12Cultural San Antonio de Bulo Bulo23731324:4324
13Universitario de Vinto22631329:4321
14Gualberto Villarroel Deportivo San Jose23481127:4020
15Academia del Balompie23621533:5120

Barcha prognozlar

Model hisoblagan barcha prognoz turlari. Chapda bizning ehtimollik, oʻngda adolatli koeffitsiyent va bukmeker koeffitsiyenti.

Barcha prognozlar, ssenariylar va tahlil — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ehtimolliklar — model bahosi, kafolat emas.