Barcha oʻyinlar

Braga — Gil Vicente, Liga NOS

Portugaliya, Liga NOS

Braga
2.6MMDGʻM
  
Gil Vicente
1.9GʻDMMD
Elo boʻyicha jamoa kuchi, 0 dan 5 gachaBu nimani anglatadi

Kuch — jamoaning turnirdagi barcha oʻyinlar boʻyicha 0–5 shkalaga oʻtkazilgan Elo reytingi: kuchli raqiblar ustidan gʻalabalardan oshadi, kuchsizlarga magʻlubiyatlardan tushadi. Chiziq rangi — daraja: qizil — kuchsiz, sariq — oʻrtachadan past, yashil — mustahkam, koʻk — eng kuchlilar. Chiziq ostidagi harflar — oxirgi besh oʻyin: Gʻ — gʻalaba, D — durang, M — magʻlubiyat.

Natija ehtimolligi
55%26%19%
BragaBozor 1.6255%DurangBozor 4.0326%Gil VicenteBozor 6.1019%

Model va bozor

Bizning ehtimollik va bukmeker koeffitsiyentidagi ehtimollik. Δ ustuni — foiz punktlaridagi farq.

NatijaModelBozorΔ
1Braga55%62%1.801.62-6.4
XDurang26%25%3.844.03+1.2
2Gil Vicente19%16%5.416.10+2.1

bizning modelbozor — bukmeker koeffitsiyenti boʻyicha

Tezkor prognozlar

Eng koʻp beriladigan uchta savol — bizning ehtimollik va bukmeker koeffitsiyenti yonma-yon.

Ikkala jamoa ham gol uradi

Ha50%

bizniki 2.01bozor 2.05

Yoʻq50%

bizniki 1.99bozor 1.69

Gollar 2.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Burchak toʻplari 9.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Gollar va burchak toʻplari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Kombo

Kombolar Premiumda ochiladi: natija va total, natija va burchaklar, ikkala jamoa goli va total — ehtimol, adolatli koeffitsiyent va bozor bilan solishtirish.

Kombolar — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ishonchli javoblar

Model eng koʻp ishongan chiziq — va bunday javoblar qanchalik tez-tez toʻgʻri chiqqani.

Gollar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

69%gollar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 1804 ta oʻyin

Burchak toʻplari

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%burchak toʻplari boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 1802 ta oʻyin

Kartochkalar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%kartochkalar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 1794 ta oʻyin

Gollar, burchaklar va kartochkalar chiziqlari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Bu ehtimollik, kafolat emas: taxminan 10 ta javobdan 3 tasi toʻgʻri chiqmaydi. Bunday chiziqlarda bukmeker koeffitsiyenti past — bu blok modelning aniqligi haqida.

Model oʻyinni nega shunday koʻradi

Oʻyinning asosiy savollariga qisqa javoblar. Jamoalar va boʻlimlar boʻyicha raqamlar uchun savolni bosing.

BragaGil Vicente

Sporting Braga 55%, Gil Vicente FC 19%. Eng ishonchlisi «Sporting Braga yoki durang» — 77%.

Sporting Braga 55%Durang 26%Gil Vicente FC 19%
1-boʻlim
35 · 48 · 17
2-boʻlim
38 · 42 · 21

Bukmekerlar: 1.62 · 4.03 · 6.10

Ikkala jamoa ham gol uradimi?
Nechta gol?
Nechta burchak toʻpi?
Nechta sariq kartochka?
Nechta zarba?
Nechta qoidabuzarlik?
Nechta ofsayd?

Tahlil toʻliq va ikkita xulosa — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Boshqa ehtimoliy ssenariylar

Tavakkalning turli narxida uchta variant.

Ehtiyotkoryuqori ehtimollik, past koeffitsiyent
Asosiyehtimollik va narx muvozanati

Burchak toʻplari totali: Kam 10.5

71%
Jasurpast ehtimollik, yuqori koeffitsiyent

Yana ikki ssenariy — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Jamoalar boʻyicha oʻrtacha totallar

Har bir jamoaning soʻnggi oʻyinlaridagi oddiy oʻrtachasi — totallar shu yerdan kelib chiqadi. Model bahosi emas, ma’lumot.

KoʻrsatkichBragaGil VicenteJami
Urilgan gollar0.830.831.66
Oʻtkazilgan gollar1.500.832.33
Burchak toʻplari7.88.78.3
Kartochkalar1.52.23.7
Ofsayd
Aut
Qoidabuzarlik
xG
Zarbalar
Aniq zarbalar

Yana olti koʻrsatkich — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Har bir jamoaning soʻnggi 5 ta yakunlangan oʻyini boʻyicha oʻrtacha. Jami ustunida qiymatlar qoʻshiladi; faqat burchak toʻplari oʻrtachalanadi, chunki ular allaqachon oʻyin totali sifatida keladi.

Forma va kontekst

Braga

  • mehmondaKopengagen0:3
  • uydaSporting1:3
  • mehmondaSanta Clara0:0
  • uydaEstoril1:0
  • mehmondaEstrela Amadora1:2

Gil Vicente

  • mehmondaMoreirense1:0
  • uydaMaritimo1:1
  • mehmondaBenfika1:3
  • uydaAcademico de Viseu0:1
  • mehmondaFamalicao0:0

Oʻzaro uchrashuvlar

  • 14.02.26Liga NOS1:2
  • 14.09.25Liga NOS0:1
  • 09.02.25Liga NOS2:0
  • 01.09.24Liga NOS0:0

Liga jadvali

Ikkala jamoa va ularning eng yaqin raqiblari.

#JamoaOʻGʻDMGollarOch
6Academico de Viseu842211:1014
7Alverca832313:1211
8Gil Vicente73226:511
9Braga73228:811
10Estrela Amadora824214:1510
11Maritimo82249:148

Barcha prognozlar

Model hisoblagan barcha prognoz turlari. Chapda bizning ehtimollik, oʻngda adolatli koeffitsiyent va bukmeker koeffitsiyenti.

Barcha prognozlar, ssenariylar va tahlil — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ehtimolliklar — model bahosi, kafolat emas.