Barcha oʻyinlar

Slovakiya — Farer orollari, UEFA Millatlar ligasi: oʻyin prognozi va statistikasi

Oʻyin prognozi va statistikasi

UEFA Millatlar ligasi

2.2GʻDGʻGʻM
  
Elo boʻyicha jamoa kuchi, 0 dan 5 gachaBu nimani anglatadi

Kuch — jamoaning turnirdagi barcha oʻyinlar boʻyicha 0–5 shkalaga oʻtkazilgan Elo reytingi: kuchli raqiblar ustidan gʻalabalardan oshadi, kuchsizlarga magʻlubiyatlardan tushadi. Chiziq rangi — daraja: qizil — kuchsiz, sariq — oʻrtachadan past, yashil — mustahkam, koʻk — eng kuchlilar. Chiziq ostidagi harflar — oxirgi besh oʻyin: Gʻ — gʻalaba, D — durang, M — magʻlubiyat.

Natija ehtimolligi
58%26%16%
Slovakiya58%Durang26%Farer orollari16%
Eng ishonchli prognozbunday javoblarning 72% i oʻtdi · 60 kun
Premiumda ochiqOchish

Model va koeffitsiyentlar

Bizning ehtimollik va koeffitsiyent boʻyicha ehtimollik — ustamasiz. Δ ustuni — foiz punktlaridagi farq.

NatijaModelKoeffitsiyentΔ
1Slovakiya58%1.73—
XDurang26%3.82—
2Farer orollari16%6.27—

bizning modelkoeffitsiyent boʻyicha, ustamasiz

Tezkor prognozlar

Eng koʻp beriladigan uchta savol — bizning ehtimollik va koeffitsiyent yonma-yon.

Ikkala jamoa ham gol uradi

Ha52%

bizniki 1.92

Yoʻq48%

bizniki 2.09

Gollar 2.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Burchak toʻplari 9.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Gollar va burchak toʻplari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Kombo

Kombolar Premiumda ochiladi: natija va total, natija va burchaklar, ikkala jamoa goli va total — ehtimol, adolatli koeffitsiyent va koeffitsiyentlar bilan solishtirish.

Kombolar — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ishonchli javoblar

Model 72% ga eng yaqin boʻlgan chiziq — va bunday javoblar qanchalik tez-tez toʻgʻri chiqqani.

Gollar prognozi

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

72%gollar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 4185 ta oʻyin

Burchak toʻplari prognozi

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%burchak toʻplari boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 4170 ta oʻyin

Kartochkalar prognozi

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%kartochkalar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 4155 ta oʻyin

Gollar, burchaklar va kartochkalar chiziqlari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Bu ehtimollik, kafolat emas: taxminan 10 ta javobdan 3 tasi toʻgʻri chiqmaydi. Bu blok modelning aniqligi haqida.

Model oʻyinni nega shunday koʻradi

Oʻyinning asosiy savollariga qisqa javoblar. Jamoalar va boʻlimlar boʻyicha raqamlar uchun savolni bosing.

SlovakiyaFarer orollari

Slovakia 58%, Faroe Islands 16%. Eng ishonchlisi «Slovakia yoki durang» — 84%.

Slovakia 58%Durang 26%Faroe Islands 16%
1-boʻlim
39 · 41 · 20
2-boʻlim
52 · 34 · 15
Ikkala jamoa ham gol uradimi?
Nechta gol?
Nechta burchak toʻpi?
Nechta sariq kartochka?
Nechta zarba?
Nechta qoidabuzarlik?
Nechta ofsayd?

Tahlil toʻliq va ikkita xulosa — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Boshqa ehtimoliy ssenariylar

Tavakkalning turli narxida uchta variant.

Ehtiyotkoryuqori ehtimollik, past koeffitsiyent
Asosiyehtimollik va narx muvozanati

Burchak toʻplari totali: Koʻp 9.5

71%
Jasurpast ehtimollik, yuqori koeffitsiyent

Yana ikki ssenariy — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Jamoalar boʻyicha oʻrtacha totallar

Har bir jamoaning soʻnggi oʻyinlaridagi oddiy oʻrtachasi — totallar shu yerdan kelib chiqadi. Model bahosi emas, ma’lumot.

KoʻrsatkichSlovakiyaFarer orollariJami
Urilgan gollar2.401.203.60
Oʻtkazilgan gollar
Burchak toʻplari
Kartochkalar
Ofsayd
Aut
Qoidabuzarlik
xG
Zarbalar
Aniq zarbalar

Yana toʻqqiz koʻrsatkich — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Har bir jamoaning soʻnggi 5 ta yakunlangan oʻyini boʻyicha oʻrtacha. Jami ustunida qiymatlar qoʻshiladi; faqat burchak toʻplari oʻrtachalanadi, chunki ular allaqachon oʻyin totali sifatida keladi.

Qiziqarli faktlar

Oʻyin oldidan bilish kerak boʻlgan narsalar: soʻnggi oʻyinlar, turnir jadvali, oʻzaro uchrashuvlar. Faqat oʻtkazilgan oʻyinlardagi faktlar — model bahosisiz.

Slovakiya
  • Soʻnggi 5 oʻyinda 12 ta gol4:0, 1:1, 2:1, 2:0, 3:4
Farer orollari
  • 5 oʻyindan beri gʻalaba yoʻq2:2, 1:1, 1:1, 1:1, 1:3
  • Soʻnggi 5 oʻyinning barchasida gol oʻtkazib yubordi8 ta oʻtkazilgan gol
  • Soʻnggi 5 oʻyinning 5 tasida ikkala jamoa ham gol urdi2:2, 1:1, 1:1, 1:1, 1:3

Joriy mavsumda oʻtkazilgan oʻyinlar va soʻnggi uchrashuvlar boʻyicha hisoblanadi. Fakt faqat odatdagidan sezilarli farq qilsa koʻrsatiladi.

Forma va kontekst

Slovakiya

  • mehmondaMoldova4:0
  • mehmondaFarer orollari1:1
  • uydaQozogʻiston2:1
  • uydaMoldova2:0
  • uydaKosovo3:4

Farer orollari

  • mehmondaQozogʻiston2:2
  • uydaSlovakiya1:1
  • mehmondaMoldova1:1
  • uydaQozogʻiston1:1
  • mehmondaXorvatiya1:3

Oʻzaro uchrashuvlar

  • 02.10.26UEFA Millatlar ligasi1:1

Liga jadvali

Ikkala jamoa va ularning eng yaqin raqiblari.

#JamoaOʻGʻDMGollarOch
2Ispaniya440012:512
3Portugaliya44009:412
4Slovakiya43109:210
5Fransiya43107:210
6Shvetsiya43107:310
7Chernogoriya43107:410
8Angliya430114:39
9Albaniya43018:39
10Islandiya42207:18
11Avstriya42209:58
14Niderlandiya42207:58
15Gretsiya42205:38
16Finlyandiya42119:27
17Italiya42118:57
18Belarus42115:27
19Kipr42115:37
20Sloveniya42115:37
21Malta32104:27
22Vengriya42113:27
23Belgiya42026:56
24Estoniya41302:16
25Daniya42027:76
26Irlandiya41216:45
27Germaniya41213:25
28Ozarbayjon31202:15
29Kosovo41213:45
30Polsha41127:44
31Litva31113:24
32Farer orollari40405:54
33Armaniston41124:54
34Bolgariya41123:54

Barcha prognozlar

Model hisoblaydigan barcha prognoz turlari. Chapda bizning ehtimollik, oʻngda — adolatli koeffitsiyentimiz va joriy koeffitsiyent.

Barcha prognozlar, ssenariylar va tahlil — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ehtimolliklar — model bahosi, kafolat emas.