Barcha oʻyinlar

Sarpsborg 08 — Aalesunds FK, Eliteserien

Norvegiya, Eliteserien

Sarpsborg 08
1.8MGʻMDD
  
Aalesunds FK
1.7GʻMGʻMGʻ
Elo boʻyicha jamoa kuchi, 0 dan 5 gachaBu nimani anglatadi

Kuch — jamoaning turnirdagi barcha oʻyinlar boʻyicha 0–5 shkalaga oʻtkazilgan Elo reytingi: kuchli raqiblar ustidan gʻalabalardan oshadi, kuchsizlarga magʻlubiyatlardan tushadi. Chiziq rangi — daraja: qizil — kuchsiz, sariq — oʻrtachadan past, yashil — mustahkam, koʻk — eng kuchlilar. Chiziq ostidagi harflar — oxirgi besh oʻyin: Gʻ — gʻalaba, D — durang, M — magʻlubiyat.

Natija ehtimolligi
50%22%28%
Sarpsborg 08Bozor 1.7950%DurangBozor 4.2122%Aalesunds FKBozor 3.9628%

Model va bozor

Bizning ehtimollik va bozor ehtimolligi — marjasi olib tashlangan bukmeker koeffitsiyenti. Δ ustuni — foiz punktlaridagi farq.

NatijaModelBozorΔ
1Sarpsborg 0850%53%2.001.79-3.1
XDurang22%23%4.594.21-0.9
2Aalesunds FK28%24%3.553.96+4.0

bizning modelbozor — bukmeker koeffitsiyenti boʻyicha, marjasiz

Tezkor prognozlar

Eng koʻp beriladigan uchta savol — bizning ehtimollik va bukmeker koeffitsiyenti yonma-yon.

Ikkala jamoa ham gol uradi

Ha65%

bizniki 1.55bozor 1.38

Yoʻq35%

bizniki 2.82bozor 2.81

Gollar 2.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Burchak toʻplari 9.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Gollar va burchak toʻplari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Kombo

Kombolar Premiumda ochiladi: natija va total, natija va burchaklar, ikkala jamoa goli va total — ehtimol, adolatli koeffitsiyent va bozor bilan solishtirish.

Kombolar — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ishonchli javoblar

Model 72% ga eng yaqin boʻlgan chiziq — va bunday javoblar qanchalik tez-tez toʻgʻri chiqqani.

Gollar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%gollar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 2295 ta oʻyin

Burchak toʻplari

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%burchak toʻplari boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 2290 ta oʻyin

Kartochkalar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%kartochkalar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 2279 ta oʻyin

Gollar, burchaklar va kartochkalar chiziqlari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Bu ehtimollik, kafolat emas: taxminan 10 ta javobdan 3 tasi toʻgʻri chiqmaydi. Bunday chiziqlarda bukmeker koeffitsiyenti past — bu blok modelning aniqligi haqida.

Model oʻyinni nega shunday koʻradi

Oʻyinning asosiy savollariga qisqa javoblar. Jamoalar va boʻlimlar boʻyicha raqamlar uchun savolni bosing.

Sarpsborg 08Aalesunds FK

Sarpsborg 08 FF 50%, Aalesunds FK 28%. Eng ishonchlisi «Durangsiz» — 79%.

Sarpsborg 08 FF 50%Durang 22%Aalesunds FK 28%
1-boʻlim
41 · 29 · 30
2-boʻlim
44 · 32 · 24

Bukmekerlar: 1.79 · 4.21 · 3.96

Ikkala jamoa ham gol uradimi?
Nechta gol?
Nechta burchak toʻpi?
Nechta sariq kartochka?
Nechta zarba?
Nechta qoidabuzarlik?
Nechta ofsayd?

Tahlil toʻliq va ikkita xulosa — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Boshqa ehtimoliy ssenariylar

Tavakkalning turli narxida uchta variant.

Ehtiyotkoryuqori ehtimollik, past koeffitsiyent
Asosiyehtimollik va narx muvozanati

Qoidabuzarliklar totali: Kam 26.5

71%
Jasurpast ehtimollik, yuqori koeffitsiyent

Yana ikki ssenariy — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Jamoalar boʻyicha oʻrtacha totallar

Har bir jamoaning soʻnggi oʻyinlaridagi oddiy oʻrtachasi — totallar shu yerdan kelib chiqadi. Model bahosi emas, ma’lumot.

KoʻrsatkichSarpsborg 08Aalesunds FKJami
Urilgan gollar1.602.203.80
Oʻtkazilgan gollar2.201.603.80
Burchak toʻplari13.013.013.0
Kartochkalar1.22.84.0
Ofsayd
Aut
Qoidabuzarlik
xG
Zarbalar
Aniq zarbalar

Yana olti koʻrsatkich — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Har bir jamoaning soʻnggi 5 ta yakunlangan oʻyini boʻyicha oʻrtacha. Jami ustunida qiymatlar qoʻshiladi; faqat burchak toʻplari oʻrtachalanadi, chunki ular allaqachon oʻyin totali sifatida keladi.

Qiziqarli faktlar

Oʻyin oldidan bilish kerak boʻlgan narsalar: soʻnggi oʻyinlar, turnir jadvali, oʻzaro uchrashuvlar. Faqat oʻtkazilgan oʻyinlardagi faktlar — model bahosisiz.

Sarpsborg 08
  • Oʻz maydonida 4 oʻyindan beri gʻalaba yoʻq0:3, 1:3, 2:2, 1:2, 1:0
  • Soʻnggi 5 oʻyinning barchasida gol oʻtkazib yubordi11 ta oʻtkazilgan gol
  • Soʻnggi 5 oʻyinda bitta gʻalaba0:3, 4:2, 1:3, 1:1, 2:2
Aalesunds FK
  • Tushib ketish zonasi: 16 jamoa ichida 14-oʻrin
  • Soʻnggi 5 oʻyinda 11 ta gol4:1, 2:4, 2:1, 1:2, 2:0
  • Soʻnggi 5 oʻyinning 4 tasida gol oʻtkazib yubordi8 ta oʻtkazilgan gol

Joriy mavsumda oʻtkazilgan oʻyinlar va soʻnggi uchrashuvlar boʻyicha hisoblanadi. Fakt faqat odatdagidan sezilarli farq qilsa koʻrsatiladi.

Forma va kontekst

Sarpsborg 08

  • uydaRosenborg0:3
  • mehmondaAalesunds FK4:2
  • uydaKFUM1:3
  • mehmondaFredrikstad1:1
  • uydaVålerenga Fotball2:2

Aalesunds FK

  • mehmondaKristiansund4:1
  • uydaSarpsborg 082:4
  • mehmondaMolde2:1
  • mehmondaKFUM1:2
  • uydaIK Start2:0

Oʻzaro uchrashuvlar

  • 11.10.26Eliteserien4:2

Liga jadvali

Ikkala jamoa va ularning eng yaqin raqiblari.

#JamoaOʻGʻDMGollarOch
8Fredrikstad23851028:3629
9KFUM23851028:3729
10Sarpsborg 082377928:3428
11Vålerenga Fotball23751138:4626
12HamKam23751133:4826
13Sandefjord22661020:2724
14Aalesunds FK2359939:5124
15Kristiansund23541423:4719
16IK Start23441525:5416

Barcha prognozlar

Model hisoblagan barcha prognoz turlari. Chapda bizning ehtimollik, oʻngda adolatli koeffitsiyent va bukmeker koeffitsiyenti.

Barcha prognozlar, ssenariylar va tahlil — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ehtimolliklar — model bahosi, kafolat emas.