Barcha oʻyinlar

Real Sociedad II — Sporting Gijon, Segunda División: oʻyin prognozi va statistikasi

Oʻyin prognozi va statistikasi

Ispaniya, Segunda División

  
2.0GʻMGʻGʻGʻ
Elo boʻyicha jamoa kuchi, 0 dan 5 gachaBu nimani anglatadi

Kuch — jamoaning turnirdagi barcha oʻyinlar boʻyicha 0–5 shkalaga oʻtkazilgan Elo reytingi: kuchli raqiblar ustidan gʻalabalardan oshadi, kuchsizlarga magʻlubiyatlardan tushadi. Chiziq rangi — daraja: qizil — kuchsiz, sariq — oʻrtachadan past, yashil — mustahkam, koʻk — eng kuchlilar. Chiziq ostidagi harflar — oxirgi besh oʻyin: Gʻ — gʻalaba, D — durang, M — magʻlubiyat.

Natija ehtimolligi
40%26%34%
Real Sociedad II40%Durang26%Sporting Gijon34%
Eng ishonchli prognozbunday javoblarning 72% i oʻtdi · 60 kun
Premiumda ochiqOchish

Model va koeffitsiyentlar

Bizning ehtimollik va koeffitsiyent boʻyicha ehtimollik — ustamasiz. Δ ustuni — foiz punktlaridagi farq.

NatijaModelKoeffitsiyentΔ
1Real Sociedad II40%2.52—
XDurang26%3.84—
2Sporting Gijon34%2.92—

bizning modelkoeffitsiyent boʻyicha, ustamasiz

Tezkor prognozlar

Eng koʻp beriladigan uchta savol — bizning ehtimollik va koeffitsiyent yonma-yon.

Ikkala jamoa ham gol uradi

Ha62%

bizniki 1.61

Yoʻq38%

bizniki 2.63

Gollar 2.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Burchak toʻplari 9.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Gollar va burchak toʻplari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Kombo

Kombolar Premiumda ochiladi: natija va total, natija va burchaklar, ikkala jamoa goli va total — ehtimol, adolatli koeffitsiyent va koeffitsiyentlar bilan solishtirish.

Kombolar — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ishonchli javoblar

Model 72% ga eng yaqin boʻlgan chiziq — va bunday javoblar qanchalik tez-tez toʻgʻri chiqqani.

Gollar prognozi

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

72%gollar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 4185 ta oʻyin

Burchak toʻplari prognozi

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%burchak toʻplari boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 4170 ta oʻyin

Kartochkalar prognozi

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%kartochkalar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 4155 ta oʻyin

Gollar, burchaklar va kartochkalar chiziqlari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Bu ehtimollik, kafolat emas: taxminan 10 ta javobdan 3 tasi toʻgʻri chiqmaydi. Bu blok modelning aniqligi haqida.

Model oʻyinni nega shunday koʻradi

Oʻyinning asosiy savollariga qisqa javoblar. Jamoalar va boʻlimlar boʻyicha raqamlar uchun savolni bosing.

Real Sociedad IISporting Gijon

Real Sociedad de Fútbol II 40%, Real Sporting de Gijón 34%. Eng ishonchlisi «Durangsiz» — 74%.

Real Sociedad de Fútbol II 40%Durang 26%Real Sporting de Gijón 34%
1-boʻlim
33 · 40 · 27
2-boʻlim
36 · 35 · 30
Ikkala jamoa ham gol uradimi?
Nechta gol?
Nechta burchak toʻpi?
Nechta sariq kartochka?
Nechta zarba?
Nechta qoidabuzarlik?
Nechta ofsayd?

Tahlil toʻliq va ikkita xulosa — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Boshqa ehtimoliy ssenariylar

Tavakkalning turli narxida uchta variant.

Ehtiyotkoryuqori ehtimollik, past koeffitsiyent
Asosiyehtimollik va narx muvozanati

Burchak toʻplari totali: Koʻp 7.5

71%
Jasurpast ehtimollik, yuqori koeffitsiyent

Yana ikki ssenariy — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Jamoalar boʻyicha oʻrtacha totallar

Har bir jamoaning soʻnggi oʻyinlaridagi oddiy oʻrtachasi — totallar shu yerdan kelib chiqadi. Model bahosi emas, ma’lumot.

KoʻrsatkichReal Sociedad IISporting GijonJami
Urilgan gollar1.201.602.80
Oʻtkazilgan gollar
Burchak toʻplari
Kartochkalar
Ofsayd
Aut
Qoidabuzarlik
xG
Zarbalar
Aniq zarbalar

Yana toʻqqiz koʻrsatkich — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Har bir jamoaning soʻnggi 5 ta yakunlangan oʻyini boʻyicha oʻrtacha. Jami ustunida qiymatlar qoʻshiladi; faqat burchak toʻplari oʻrtachalanadi, chunki ular allaqachon oʻyin totali sifatida keladi.

Qiziqarli faktlar

Oʻyin oldidan bilish kerak boʻlgan narsalar: soʻnggi oʻyinlar, turnir jadvali, oʻzaro uchrashuvlar. Faqat oʻtkazilgan oʻyinlardagi faktlar — model bahosisiz.

Real Sociedad II
  • Soʻnggi 5 oʻyinning 4 tasida gol oʻtkazib yubordi12 ta oʻtkazilgan gol
  • Soʻnggi 5 oʻyinda bitta gʻalaba1:0, 0:1, 2:4, 1:4, 2:3
Sporting Gijon

Soʻnggi oʻyinlarda gʻayrioddiy narsa yoʻq.

Joriy mavsumda oʻtkazilgan oʻyinlar va soʻnggi uchrashuvlar boʻyicha hisoblanadi. Fakt faqat odatdagidan sezilarli farq qilsa koʻrsatiladi.

Forma va kontekst

Real Sociedad II

  • uydaJirona1:0
  • mehmondaLas Palmas0:1
  • uydaAlmeria2:4
  • mehmondaCelta Vigo II1:4
  • uydaGranada2:3

Sporting Gijon

  • mehmondaCeuta2:0
  • mehmondaCastellon0:4
  • uydaAlbacete2:1
  • mehmondaCadiz1:0
  • uydaCelta Vigo II3:2

Oʻzaro uchrashuvlar

  • 06.04.26Segunda División0:1
  • 06.12.25Segunda División0:1

Liga jadvali

Ikkala jamoa va ularning eng yaqin raqiblari.

#JamoaOʻGʻDMGollarOch
3Eibar1272321:1423
4Granada1272320:1423
5Sporting Gijon1271413:1322
6Jirona1263322:1121
7Burgos1263317:1321
8Mallorca1154213:619
9Real Oviedo1153315:1218
10Sabadell1245312:1117
11Cordoba1251619:2216
12Tenerife1135313:1514
13Eldense1242613:1714
14Las Palmas1142514:1914
15Celta Vigo II1234518:2313
16Real Valladolid1133516:1612
17Leganes113357:1612
18Real Sociedad II1232715:2211
19Cadiz1124514:1410
20Andorra1131715:2010

Barcha prognozlar

Model hisoblaydigan barcha prognoz turlari. Chapda bizning ehtimollik, oʻngda — adolatli koeffitsiyentimiz va joriy koeffitsiyent.

Barcha prognozlar, ssenariylar va tahlil — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ehtimolliklar — model bahosi, kafolat emas.