Barcha oʻyinlar

Portuguesa — Carabobo, Primera División

Venesuela, Primera División

Portuguesa
2.0DDMGʻM
  
Carabobo
2.8DGʻDGʻGʻ
Elo boʻyicha jamoa kuchi, 0 dan 5 gachaBu nimani anglatadi

Kuch — jamoaning turnirdagi barcha oʻyinlar boʻyicha 0–5 shkalaga oʻtkazilgan Elo reytingi: kuchli raqiblar ustidan gʻalabalardan oshadi, kuchsizlarga magʻlubiyatlardan tushadi. Chiziq rangi — daraja: qizil — kuchsiz, sariq — oʻrtachadan past, yashil — mustahkam, koʻk — eng kuchlilar. Chiziq ostidagi harflar — oxirgi besh oʻyin: Gʻ — gʻalaba, D — durang, M — magʻlubiyat.

Natija ehtimolligi
24%27%48%
PortuguesaBozor 3.5024%DurangBozor 3.1427%CaraboboBozor 1.9848%

Model va bozor

Bizning ehtimollik va bozor ehtimolligi — marjasi olib tashlangan bukmeker koeffitsiyenti. Δ ustuni — foiz punktlaridagi farq.

NatijaModelBozorΔ
1Portuguesa24%26%4.123.50-1.5
XDurang27%29%3.673.14-1.4
2Carabobo48%46%2.061.98+2.9

bizning modelbozor — bukmeker koeffitsiyenti boʻyicha, marjasiz

Tezkor prognozlar

Eng koʻp beriladigan uchta savol — bizning ehtimollik va bukmeker koeffitsiyenti yonma-yon.

Ikkala jamoa ham gol uradi

Ha53%

bizniki 1.88bozor 1.77

Yoʻq47%

bizniki 2.13bozor 1.90

Gollar 2.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Burchak toʻplari 9.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Gollar va burchak toʻplari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Kombo

Kombolar Premiumda ochiladi: natija va total, natija va burchaklar, ikkala jamoa goli va total — ehtimol, adolatli koeffitsiyent va bozor bilan solishtirish.

Kombolar — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ishonchli javoblar

Model 72% ga eng yaqin boʻlgan chiziq — va bunday javoblar qanchalik tez-tez toʻgʻri chiqqani.

Gollar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%gollar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 2721 ta oʻyin

Burchak toʻplari

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%burchak toʻplari boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 2715 ta oʻyin

Kartochkalar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%kartochkalar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 2706 ta oʻyin

Gollar, burchaklar va kartochkalar chiziqlari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Bu ehtimollik, kafolat emas: taxminan 10 ta javobdan 3 tasi toʻgʻri chiqmaydi. Bunday chiziqlarda bukmeker koeffitsiyenti past — bu blok modelning aniqligi haqida.

Model oʻyinni nega shunday koʻradi

Oʻyinning asosiy savollariga qisqa javoblar. Jamoalar va boʻlimlar boʻyicha raqamlar uchun savolni bosing.

PortuguesaCarabobo

Portuguesa FC 24%, Carabobo FC 48%. Eng ishonchlisi «Carabobo FC yoki durang» — 76%.

Portuguesa FC 24%Durang 27%Carabobo FC 48%
1-boʻlim
28 · 44 · 28
2-boʻlim
18 · 41 · 41

Bukmekerlar: 3.50 · 3.14 · 1.98

Ikkala jamoa ham gol uradimi?
Nechta gol?
Nechta burchak toʻpi?
Nechta sariq kartochka?
Nechta zarba?
Nechta qoidabuzarlik?
Nechta ofsayd?

Tahlil toʻliq va ikkita xulosa — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Boshqa ehtimoliy ssenariylar

Tavakkalning turli narxida uchta variant.

Ehtiyotkoryuqori ehtimollik, past koeffitsiyent
Asosiyehtimollik va narx muvozanati

Ikkilangan imkoniyat: Durangsiz

71%
Jasurpast ehtimollik, yuqori koeffitsiyent

Yana ikki ssenariy — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Jamoalar boʻyicha oʻrtacha totallar

Har bir jamoaning soʻnggi oʻyinlaridagi oddiy oʻrtachasi — totallar shu yerdan kelib chiqadi. Model bahosi emas, ma’lumot.

KoʻrsatkichPortuguesaCaraboboJami
Urilgan gollar0.601.402.00
Oʻtkazilgan gollar
Burchak toʻplari
Kartochkalar
Ofsayd
Aut
Qoidabuzarlik
xG
Zarbalar
Aniq zarbalar

Yana toʻqqiz koʻrsatkich — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Har bir jamoaning soʻnggi 5 ta yakunlangan oʻyini boʻyicha oʻrtacha. Jami ustunida qiymatlar qoʻshiladi; faqat burchak toʻplari oʻrtachalanadi, chunki ular allaqachon oʻyin totali sifatida keladi.

Qiziqarli faktlar

Oʻyin oldidan bilish kerak boʻlgan narsalar: soʻnggi oʻyinlar, turnir jadvali, oʻzaro uchrashuvlar. Faqat oʻtkazilgan oʻyinlardagi faktlar — model bahosisiz.

Portuguesa
  • Oʻz maydonida 6 oʻyindan beri magʻlub boʻlmagan0:0, 2:1, 1:1, 2:2, 1:0
  • Mavsumning 32 oʻyinida 13 ta durang — ligada eng koʻp6-oʻrin, 46 ochko
  • Soʻnggi 5 oʻyinda bitta gʻalaba0:0, 0:0, 1:2, 2:1, 0:2
Carabobo
  • Soʻnggi 5 oʻyinning 3 tasida gol oʻtkazmadi2:2, 1:0, 1:1, 1:0, 2:0
  • 6 oʻyindan beri magʻlub boʻlmagan2:2, 1:0, 1:1, 1:0, 2:0
  • Ligada eng koʻp zarba — oʻyiniga 16,2ligada 14 ta jamoa

Joriy mavsumda oʻtkazilgan oʻyinlar va soʻnggi uchrashuvlar boʻyicha hisoblanadi. Fakt faqat odatdagidan sezilarli farq qilsa koʻrsatiladi.

Forma va kontekst

Portuguesa

  • mehmondaUniversidad Central de Venezuela0:0
  • uydaDeportivo La Guaira0:0
  • mehmondaAcademia Puerto Cabello1:2
  • uydaEstudiantes de Merida2:1
  • mehmondaRayo Zuliano0:2

Carabobo

  • uydaDeportivo Tachira2:2
  • mehmondaAcademia Anzoategui1:0
  • mehmondaUniversidad Central de Venezuela1:1
  • uydaDeportivo La Guaira1:0
  • mehmondaAcademia Puerto Cabello2:0

Oʻzaro uchrashuvlar

  • 31.07.26Primera División1:0
  • 31.01.26Primera División0:0
  • 11.07.25Primera División0:0
  • 02.02.25Primera División0:0
  • 29.09.24Primera División0:1

Liga jadvali

Ikkala jamoa va ularning eng yaqin raqiblari.

#JamoaOʻGʻDMGollarOch
1Metropolitanos32198552:2865
2Deportivo Tachira32188655:3462
3Carabobo331413650:3055
4Deportivo La Guaira321312742:2951
5Academia Puerto Cabello331311944:3550
6Portuguesa321113840:3346
7Universidad Central de Venezuela321291145:4345
8Estudiantes de Merida321171438:4240

Barcha prognozlar

Model hisoblagan barcha prognoz turlari. Chapda bizning ehtimollik, oʻngda adolatli koeffitsiyent va bukmeker koeffitsiyenti.

Barcha prognozlar, ssenariylar va tahlil — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ehtimolliklar — model bahosi, kafolat emas.