Barcha oʻyinlar

Northampton Town — Oldham Athletic, League Two

Angliya, League Two

Northampton Town
1.8GʻMGʻDM
  
Oldham Athletic
1.9DMGʻDM
Elo boʻyicha jamoa kuchi, 0 dan 5 gachaBu nimani anglatadi

Kuch — jamoaning turnirdagi barcha oʻyinlar boʻyicha 0–5 shkalaga oʻtkazilgan Elo reytingi: kuchli raqiblar ustidan gʻalabalardan oshadi, kuchsizlarga magʻlubiyatlardan tushadi. Chiziq rangi — daraja: qizil — kuchsiz, sariq — oʻrtachadan past, yashil — mustahkam, koʻk — eng kuchlilar. Chiziq ostidagi harflar — oxirgi besh oʻyin: Gʻ — gʻalaba, D — durang, M — magʻlubiyat.

Natija ehtimolligi
40%30%31%
Northampton TownBozor 2.9140%DurangBozor 3.0030%Oldham AthleticBozor 2.4731%
Eng ishonchli prognozbunday javoblarning 72% i oʻtdi · 60 kun
Premiumda ochiqOchish

Model va bozor taqqoslovi

Bizning ehtimollik va bozor ehtimolligi — marjasi olib tashlangan bukmeker koeffitsiyenti. Δ ustuni — foiz punktlaridagi farq.

NatijaModelBozorΔ
1Northampton Town40%32%2.532.91+7.8
XDurang30%31%3.363.00-1.0
2Oldham Athletic31%37%3.262.47-6.8

bizning modelbozor — bukmeker koeffitsiyenti boʻyicha, marjasiz

Tezkor prognozlar

Eng koʻp beriladigan uchta savol — bizning ehtimollik va bukmeker koeffitsiyenti yonma-yon.

Ikkala jamoa ham gol uradi

Ha50%

bizniki 2.01bozor 1.91

Yoʻq50%

bizniki 1.99bozor 1.85

Gollar 2.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Burchak toʻplari 9.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Gollar va burchak toʻplari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Kombo

Kombolar Premiumda ochiladi: natija va total, natija va burchaklar, ikkala jamoa goli va total — ehtimol, adolatli koeffitsiyent va bozor bilan solishtirish.

Kombolar — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ishonchli javoblar

Model 72% ga eng yaqin boʻlgan chiziq — va bunday javoblar qanchalik tez-tez toʻgʻri chiqqani.

Gollar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

72%gollar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3521 ta oʻyin

Burchak toʻplari

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%burchak toʻplari boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3510 ta oʻyin

Kartochkalar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%kartochkalar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3490 ta oʻyin

Gollar, burchaklar va kartochkalar chiziqlari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Bu ehtimollik, kafolat emas: taxminan 10 ta javobdan 3 tasi toʻgʻri chiqmaydi. Bunday chiziqlarda bukmeker koeffitsiyenti past — bu blok modelning aniqligi haqida.

Model oʻyinni nega shunday koʻradi

Oʻyinning asosiy savollariga qisqa javoblar. Jamoalar va boʻlimlar boʻyicha raqamlar uchun savolni bosing.

Northampton TownOldham Athletic

Northampton Town FC 40%, Oldham Athletic AFC 31%. Eng ishonchlisi «Durangsiz» — 70%.

Northampton Town FC 40%Durang 30%Oldham Athletic AFC 31%
1-boʻlim
34 · 43 · 23
2-boʻlim
29 · 41 · 30

Bukmekerlar: 2.91 · 3.00 · 2.47

Ikkala jamoa ham gol uradimi?
Nechta gol?
Nechta burchak toʻpi?
Nechta sariq kartochka?
Nechta zarba?
Nechta qoidabuzarlik?
Nechta ofsayd?

Tahlil toʻliq va ikkita xulosa — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Boshqa ehtimoliy ssenariylar

Tavakkalning turli narxida uchta variant.

Ehtiyotkoryuqori ehtimollik, past koeffitsiyent
Asosiyehtimollik va narx muvozanati

Kartochkalar totali: Kam 4.5

71%
Jasurpast ehtimollik, yuqori koeffitsiyent

Yana ikki ssenariy — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Jamoalar boʻyicha oʻrtacha totallar

Har bir jamoaning soʻnggi oʻyinlaridagi oddiy oʻrtachasi — totallar shu yerdan kelib chiqadi. Model bahosi emas, ma’lumot.

KoʻrsatkichNorthampton TownOldham AthleticJami
Urilgan gollar1.001.202.20
Oʻtkazilgan gollar
Burchak toʻplari
Kartochkalar
Ofsayd
Aut
Qoidabuzarlik
xG
Zarbalar
Aniq zarbalar

Yana toʻqqiz koʻrsatkich — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Har bir jamoaning soʻnggi 5 ta yakunlangan oʻyini boʻyicha oʻrtacha. Jami ustunida qiymatlar qoʻshiladi; faqat burchak toʻplari oʻrtachalanadi, chunki ular allaqachon oʻyin totali sifatida keladi.

Qiziqarli faktlar

Oʻyin oldidan bilish kerak boʻlgan narsalar: soʻnggi oʻyinlar, turnir jadvali, oʻzaro uchrashuvlar. Faqat oʻtkazilgan oʻyinlardagi faktlar — model bahosisiz.

Northampton Town
  • Soʻnggi 5 oʻyinning 5 tasida koʻpi bilan 2 ta gol
Oldham Athletic
  • Safarda 7 oʻyindan beri gʻalaba yoʻq1:1, 0:3, 0:2, 0:2, 1:1
  • Soʻnggi 5 oʻyinning 4 tasida gol oʻtkazib yubordi9 ta oʻtkazilgan gol
  • Soʻnggi 5 oʻyinda bitta gʻalaba1:1, 0:3, 4:1, 0:0, 1:4

Joriy mavsumda oʻtkazilgan oʻyinlar va soʻnggi uchrashuvlar boʻyicha hisoblanadi. Fakt faqat odatdagidan sezilarli farq qilsa koʻrsatiladi.

Forma va kontekst

Northampton Town

  • uydaColchester United2:0
  • uydaTranmere Rovers0:1
  • mehmondaGrimsby Town2:0
  • mehmondaYork City1:1
  • uydaRotherham United0:1

Oldham Athletic

  • mehmondaBarnet1:1
  • mehmondaWalsall0:3
  • uydaCheltenham Town4:1
  • uydaAccrington Stanley0:0
  • uydaSalford City1:4

Oʻzaro uchrashuvlar

Qaydlarda ular oʻrtasidagi oʻyinlar yoʻq.

Liga jadvali

Ikkala jamoa va ularning eng yaqin raqiblari.

#JamoaOʻGʻDMGollarOch
17Rochdale1343615:2215
18Fleetwood Town1335515:1714
19Northampton Town113448:813
20Oldham Athletic1233614:1812
21Colchester United1226411:1612
22Rotherham United1326517:2312

Barcha prognozlar

Model hisoblagan barcha prognoz turlari. Chapda bizning ehtimollik, oʻngda adolatli koeffitsiyent va bukmeker koeffitsiyenti.

Barcha prognozlar, ssenariylar va tahlil — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ehtimolliklar — model bahosi, kafolat emas.