Barcha oʻyinlar

Ballkani — Drenica, Superliga

Kosovo, Superliga

2.1MMGʻMD
  
1.8MDMDGʻ
Elo boʻyicha jamoa kuchi, 0 dan 5 gachaBu nimani anglatadi

Kuch — jamoaning turnirdagi barcha oʻyinlar boʻyicha 0–5 shkalaga oʻtkazilgan Elo reytingi: kuchli raqiblar ustidan gʻalabalardan oshadi, kuchsizlarga magʻlubiyatlardan tushadi. Chiziq rangi — daraja: qizil — kuchsiz, sariq — oʻrtachadan past, yashil — mustahkam, koʻk — eng kuchlilar. Chiziq ostidagi harflar — oxirgi besh oʻyin: Gʻ — gʻalaba, D — durang, M — magʻlubiyat.

Natija ehtimolligi
53%25%23%
BallkaniBozor 1.5453%DurangBozor 3.5625%DrenicaBozor 5.5923%
Eng ishonchli prognozbunday javoblarning 72% i oʻtdi · 60 kun
Premiumda ochiqOchish

Model va bozor taqqoslovi

Bizning ehtimollik va bozor ehtimolligi — marjasi olib tashlangan bukmeker koeffitsiyenti. Δ ustuni — foiz punktlaridagi farq.

NatijaModelBozorΔ
1Ballkani53%62%1.891.54-8.7
XDurang25%24%4.063.56+0.6
2Drenica23%14%4.445.59+8.1

bizning modelbozor — bukmeker koeffitsiyenti boʻyicha, marjasiz

Tezkor prognozlar

Eng koʻp beriladigan uchta savol — bizning ehtimollik va bukmeker koeffitsiyenti yonma-yon.

Ikkala jamoa ham gol uradi

Ha51%

bizniki 1.97bozor 1.97

Yoʻq49%

bizniki 2.03bozor 1.72

Gollar 2.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Burchak toʻplari 9.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Gollar va burchak toʻplari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Kombo

Kombolar Premiumda ochiladi: natija va total, natija va burchaklar, ikkala jamoa goli va total — ehtimol, adolatli koeffitsiyent va bozor bilan solishtirish.

Kombolar — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ishonchli javoblar

Model 72% ga eng yaqin boʻlgan chiziq — va bunday javoblar qanchalik tez-tez toʻgʻri chiqqani.

Gollar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

72%gollar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3682 ta oʻyin

Burchak toʻplari

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%burchak toʻplari boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3671 ta oʻyin

Kartochkalar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

72%kartochkalar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3661 ta oʻyin

Gollar, burchaklar va kartochkalar chiziqlari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Bu ehtimollik, kafolat emas: taxminan 10 ta javobdan 3 tasi toʻgʻri chiqmaydi. Bunday chiziqlarda bukmeker koeffitsiyenti past — bu blok modelning aniqligi haqida.

Model oʻyinni nega shunday koʻradi

Oʻyinning asosiy savollariga qisqa javoblar. Jamoalar va boʻlimlar boʻyicha raqamlar uchun savolni bosing.

BallkaniDrenica

KF Ballkani 53%, KF Drenica Skënderaj 23%. Eng ishonchlisi «KF Ballkani yoki durang» — 77%.

KF Ballkani 53%Durang 25%KF Drenica Skënderaj 23%
1-boʻlim
36 · 49 · 15
2-boʻlim
44 · 33 · 22

Bukmekerlar: 1.54 · 3.56 · 5.59

Ikkala jamoa ham gol uradimi?
Nechta gol?
Nechta burchak toʻpi?
Nechta sariq kartochka?
Nechta zarba?
Nechta qoidabuzarlik?
Nechta ofsayd?

Tahlil toʻliq va ikkita xulosa — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Boshqa ehtimoliy ssenariylar

Tavakkalning turli narxida uchta variant.

Ehtiyotkoryuqori ehtimollik, past koeffitsiyent
Asosiyehtimollik va narx muvozanati

Qoidabuzarliklar totali: Kam 26.5

71%
Jasurpast ehtimollik, yuqori koeffitsiyent

Yana ikki ssenariy — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Jamoalar boʻyicha oʻrtacha totallar

Har bir jamoaning soʻnggi oʻyinlaridagi oddiy oʻrtachasi — totallar shu yerdan kelib chiqadi. Model bahosi emas, ma’lumot.

KoʻrsatkichBallkaniDrenicaJami
Urilgan gollar0.401.401.80
Oʻtkazilgan gollar
Burchak toʻplari
Kartochkalar
Ofsayd
Aut
Qoidabuzarlik
xG
Zarbalar
Aniq zarbalar

Yana toʻqqiz koʻrsatkich — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Har bir jamoaning soʻnggi 5 ta yakunlangan oʻyini boʻyicha oʻrtacha. Jami ustunida qiymatlar qoʻshiladi; faqat burchak toʻplari oʻrtachalanadi, chunki ular allaqachon oʻyin totali sifatida keladi.

Qiziqarli faktlar

Oʻyin oldidan bilish kerak boʻlgan narsalar: soʻnggi oʻyinlar, turnir jadvali, oʻzaro uchrashuvlar. Faqat oʻtkazilgan oʻyinlardagi faktlar — model bahosisiz.

Ballkani
  • Soʻnggi 5 oʻyinda atigi 2 ta gol0:1, 0:1, 1:0, 1:2, 0:0
  • Soʻnggi 5 oʻzaro uchrashuvdan 4 tasida gʻalaba2:0, 2:1, 1:0, 0:2, 3:0
  • Burchak toʻplari boʻyicha ligada 9-oʻrin (10 jamoa) — oʻyiniga 7,2ligada 10 ta jamoa
Drenica
  • Soʻnggi 5 oʻyinning 4 tasida gol oʻtkazib yubordi8 ta oʻtkazilgan gol
  • Mavsumning 11 oʻyinida 5 ta durang — ligada eng koʻp7-oʻrin, 11 ochko
  • Soʻnggi 5 oʻyinda bitta gʻalaba0:2, 1:1, 0:3, 2:2, 4:0

Joriy mavsumda oʻtkazilgan oʻyinlar va soʻnggi uchrashuvlar boʻyicha hisoblanadi. Fakt faqat odatdagidan sezilarli farq qilsa koʻrsatiladi.

Forma va kontekst

Ballkani

  • uydaPrishtina0:1
  • uydaDrita0:1
  • mehmondaLlapi1:0
  • mehmondaUjvara1:2
  • uydaDukagjini0:0

Drenica

  • uydaUjvara0:2
  • mehmondaDukagjini1:1
  • mehmondaGjilani0:3
  • uydaFeronikeli2:2
  • uydaLlapi4:0

Oʻzaro uchrashuvlar

  • 28.08.26Superliga2:0
  • 30.04.26Superliga2:1
  • 01.03.26Superliga1:0
  • 08.11.25Superliga0:2
  • 14.09.25Superliga3:0

Liga jadvali

Ikkala jamoa va ularning eng yaqin raqiblari.

#JamoaOʻGʻDMGollarOch
4Gjilani1153315:1018
5Dukagjini1145210:917
6Ballkani1041510:1013
7Drenica1125411:1611
8Feronikeli1131710:1710
9Llapi1121811:257

Barcha prognozlar

Model hisoblagan barcha prognoz turlari. Chapda bizning ehtimollik, oʻngda adolatli koeffitsiyent va bukmeker koeffitsiyenti.

Barcha prognozlar, ssenariylar va tahlil — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ehtimolliklar — model bahosi, kafolat emas.