Barcha oʻyinlar

JEF United Chiba — Kashima Antlers, J1 League

Yaponiya, J1 League

  
2.7GʻMDGʻGʻ
Elo boʻyicha jamoa kuchi, 0 dan 5 gachaBu nimani anglatadi

Kuch — jamoaning turnirdagi barcha oʻyinlar boʻyicha 0–5 shkalaga oʻtkazilgan Elo reytingi: kuchli raqiblar ustidan gʻalabalardan oshadi, kuchsizlarga magʻlubiyatlardan tushadi. Chiziq rangi — daraja: qizil — kuchsiz, sariq — oʻrtachadan past, yashil — mustahkam, koʻk — eng kuchlilar. Chiziq ostidagi harflar — oxirgi besh oʻyin: Gʻ — gʻalaba, D — durang, M — magʻlubiyat.

Natija ehtimolligi
23%23%54%
JEF United Chiba23%Durang23%Kashima Antlers54%
Eng ishonchli prognozbunday javoblarning 72% i oʻtdi · 60 kun
Premiumda ochiqOchish

Model va bozor taqqoslovi

Bizning ehtimollik va bozor ehtimolligi — marjasi olib tashlangan bukmeker koeffitsiyenti. Δ ustuni — foiz punktlaridagi farq.

NatijaModelBozorΔ
1JEF United Chiba23%4.33—
XDurang23%4.32—
2Kashima Antlers54%1.86—

bizning modelbozor — bukmeker koeffitsiyenti boʻyicha, marjasiz

Tezkor prognozlar

Eng koʻp beriladigan uchta savol — bizning ehtimollik va bukmeker koeffitsiyenti yonma-yon.

Ikkala jamoa ham gol uradi

Ha59%

bizniki 1.70

Yoʻq41%

bizniki 2.42

Gollar 2.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Burchak toʻplari 9.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Gollar va burchak toʻplari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Kombo

Kombolar Premiumda ochiladi: natija va total, natija va burchaklar, ikkala jamoa goli va total — ehtimol, adolatli koeffitsiyent va bozor bilan solishtirish.

Kombolar — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ishonchli javoblar

Model 72% ga eng yaqin boʻlgan chiziq — va bunday javoblar qanchalik tez-tez toʻgʻri chiqqani.

Gollar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

72%gollar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3839 ta oʻyin

Burchak toʻplari

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%burchak toʻplari boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3828 ta oʻyin

Kartochkalar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%kartochkalar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3818 ta oʻyin

Gollar, burchaklar va kartochkalar chiziqlari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Bu ehtimollik, kafolat emas: taxminan 10 ta javobdan 3 tasi toʻgʻri chiqmaydi. Bunday chiziqlarda bukmeker koeffitsiyenti past — bu blok modelning aniqligi haqida.

Model oʻyinni nega shunday koʻradi

Oʻyinning asosiy savollariga qisqa javoblar. Jamoalar va boʻlimlar boʻyicha raqamlar uchun savolni bosing.

JEF United ChibaKashima Antlers

JEF United Ichihara Chiba 23%, Kashima Antlers 54%. Eng ishonchlisi «Kashima Antlers yoki durang» — 77%.

JEF United Ichihara Chiba 23%Durang 23%Kashima Antlers 54%
1-boʻlim
29 · 40 · 31
2-boʻlim
19 · 30 · 51
Ikkala jamoa ham gol uradimi?
Nechta gol?
Nechta burchak toʻpi?
Nechta sariq kartochka?
Nechta zarba?
Nechta qoidabuzarlik?
Nechta ofsayd?

Tahlil toʻliq va ikkita xulosa — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Boshqa ehtimoliy ssenariylar

Tavakkalning turli narxida uchta variant.

Ehtiyotkoryuqori ehtimollik, past koeffitsiyent
Asosiyehtimollik va narx muvozanati

Aniq zarbalar totali: Kam 10.5

71%
Jasurpast ehtimollik, yuqori koeffitsiyent

Yana ikki ssenariy — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Jamoalar boʻyicha oʻrtacha totallar

Har bir jamoaning soʻnggi oʻyinlaridagi oddiy oʻrtachasi — totallar shu yerdan kelib chiqadi. Model bahosi emas, ma’lumot.

KoʻrsatkichJEF United ChibaKashima AntlersJami
Urilgan gollar1.202.403.60
Oʻtkazilgan gollar
Burchak toʻplari
Kartochkalar
Ofsayd
Aut
Qoidabuzarlik
xG
Zarbalar
Aniq zarbalar

Yana toʻqqiz koʻrsatkich — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Har bir jamoaning soʻnggi 5 ta yakunlangan oʻyini boʻyicha oʻrtacha. Jami ustunida qiymatlar qoʻshiladi; faqat burchak toʻplari oʻrtachalanadi, chunki ular allaqachon oʻyin totali sifatida keladi.

Qiziqarli faktlar

Oʻyin oldidan bilish kerak boʻlgan narsalar: soʻnggi oʻyinlar, turnir jadvali, oʻzaro uchrashuvlar. Faqat oʻtkazilgan oʻyinlardagi faktlar — model bahosisiz.

JEF United Chiba
  • 6 oʻyindan beri gʻalaba yoʻq2:2, 2:3, 0:0, 1:1, 1:2
  • Tushib ketish zonasi: 20 jamoa ichida 20-oʻrin
  • Ligada eng koʻp sariq kartochka — oʻyiniga 2,4ligada 20 ta jamoa
Kashima Antlers
  • Safarda 4 oʻyindan beri gʻalaba yoʻq2:2, 3:3, 1:2, 2:4, 2:0
  • Soʻnggi 5 oʻyinda 12 ta gol4:1, 2:3, 2:2, 2:0, 2:0

Joriy mavsumda oʻtkazilgan oʻyinlar va soʻnggi uchrashuvlar boʻyicha hisoblanadi. Fakt faqat odatdagidan sezilarli farq qilsa koʻrsatiladi.

Forma va kontekst

JEF United Chiba

  • mehmondaCerezo Osaka2:2
  • mehmondaUrawa Reds2:3
  • uydaYokohama F. Marinos0:0
  • uydaV-Varen Nagasaki1:1
  • mehmondaShimizu S-Pulse1:2

Kashima Antlers

  • uydaCerezo Osaka4:1
  • uydaKashiwa Reysol2:3
  • mehmondaKyoto Sanga2:2
  • uydaV-Varen Nagasaki2:0
  • uydaGamba Osaka2:0

Oʻzaro uchrashuvlar

Qaydlarda ular oʻrtasidagi oʻyinlar yoʻq.

Liga jadvali

Ikkala jamoa va ularning eng yaqin raqiblari.

#JamoaOʻGʻDMGollarOch
4Vissel Kobe1382321:1226
5Kashiwa Reysol1281325:1925
6Kashima Antlers1372429:2223
7Kawasaki Frontale1264225:1822
8Urawa Reds1270521:2321
9Yokohama F. Marinos1246216:1218
10Fagiano Okayama1351715:2116
11Nagoya Grampus1342715:2114
12Cerezo Osaka1335513:2314
13Shimizu S-Pulse1342710:2214
14Kyoto Sanga1334617:2313
15V-Varen Nagasaki1233615:1912
16Gamba Osaka1225514:2111
17Mito HollyHock1323812:259
18Tokyo Verdy121569:218
19Avispa Fukuoka1221913:217
20JEF United Chiba1214712:247

Barcha prognozlar

Model hisoblagan barcha prognoz turlari. Chapda bizning ehtimollik, oʻngda adolatli koeffitsiyent va bukmeker koeffitsiyenti.

Barcha prognozlar, ssenariylar va tahlil — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ehtimolliklar — model bahosi, kafolat emas.