Barcha oʻyinlar

Sloga Doboj — BSK Banja Luka, Premyer-liga

Bosniya va Gersegovina, Premyer-liga

1.4MMMMM
  
1.9GʻDMDD
Elo boʻyicha jamoa kuchi, 0 dan 5 gachaBu nimani anglatadi

Kuch — jamoaning turnirdagi barcha oʻyinlar boʻyicha 0–5 shkalaga oʻtkazilgan Elo reytingi: kuchli raqiblar ustidan gʻalabalardan oshadi, kuchsizlarga magʻlubiyatlardan tushadi. Chiziq rangi — daraja: qizil — kuchsiz, sariq — oʻrtachadan past, yashil — mustahkam, koʻk — eng kuchlilar. Chiziq ostidagi harflar — oxirgi besh oʻyin: Gʻ — gʻalaba, D — durang, M — magʻlubiyat.

Natija ehtimolligi
30%27%43%
Sloga Doboj30%Durang27%BSK Banja Luka43%
Eng ishonchli prognozbunday javoblarning 72% i oʻtdi · 60 kun
Premiumda ochiqOchish

Model va bozor taqqoslovi

Bizning ehtimollik va bozor ehtimolligi — marjasi olib tashlangan bukmeker koeffitsiyenti. Δ ustuni — foiz punktlaridagi farq.

NatijaModelBozorΔ
1Sloga Doboj30%3.36—
XDurang27%3.70—
2BSK Banja Luka43%2.31—

bizning modelbozor — bukmeker koeffitsiyenti boʻyicha, marjasiz

Tezkor prognozlar

Eng koʻp beriladigan uchta savol — bizning ehtimollik va bukmeker koeffitsiyenti yonma-yon.

Ikkala jamoa ham gol uradi

Ha49%

bizniki 2.06

Yoʻq51%

bizniki 1.95

Gollar 2.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Burchak toʻplari 9.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Gollar va burchak toʻplari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Kombo

Kombolar Premiumda ochiladi: natija va total, natija va burchaklar, ikkala jamoa goli va total — ehtimol, adolatli koeffitsiyent va bozor bilan solishtirish.

Kombolar — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ishonchli javoblar

Model 72% ga eng yaqin boʻlgan chiziq — va bunday javoblar qanchalik tez-tez toʻgʻri chiqqani.

Gollar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

72%gollar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3839 ta oʻyin

Burchak toʻplari

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%burchak toʻplari boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3828 ta oʻyin

Kartochkalar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%kartochkalar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3818 ta oʻyin

Gollar, burchaklar va kartochkalar chiziqlari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Bu ehtimollik, kafolat emas: taxminan 10 ta javobdan 3 tasi toʻgʻri chiqmaydi. Bunday chiziqlarda bukmeker koeffitsiyenti past — bu blok modelning aniqligi haqida.

Model oʻyinni nega shunday koʻradi

Oʻyinning asosiy savollariga qisqa javoblar. Jamoalar va boʻlimlar boʻyicha raqamlar uchun savolni bosing.

Sloga DobojBSK Banja Luka

FK Sloga Doboj 30%, FK BSK Banja Luka 43%. Eng ishonchlisi «Durangsiz» — 73%.

FK Sloga Doboj 30%Durang 27%FK BSK Banja Luka 43%
1-boʻlim
32 · 44 · 24
2-boʻlim
19 · 36 · 44
Ikkala jamoa ham gol uradimi?
Nechta gol?
Nechta burchak toʻpi?
Nechta sariq kartochka?
Nechta zarba?
Nechta qoidabuzarlik?
Nechta ofsayd?

Tahlil toʻliq va ikkita xulosa — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Boshqa ehtimoliy ssenariylar

Tavakkalning turli narxida uchta variant.

Ehtiyotkoryuqori ehtimollik, past koeffitsiyent
Asosiyehtimollik va narx muvozanati

Qoidabuzarliklar totali: Koʻp 22.5

71%
Jasurpast ehtimollik, yuqori koeffitsiyent

Yana ikki ssenariy — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Jamoalar boʻyicha oʻrtacha totallar

Har bir jamoaning soʻnggi oʻyinlaridagi oddiy oʻrtachasi — totallar shu yerdan kelib chiqadi. Model bahosi emas, ma’lumot.

KoʻrsatkichSloga DobojBSK Banja LukaJami
Urilgan gollar0.601.802.40
Oʻtkazilgan gollar
Burchak toʻplari
Kartochkalar
Ofsayd
Aut
Qoidabuzarlik
xG
Zarbalar
Aniq zarbalar

Yana toʻqqiz koʻrsatkich — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Har bir jamoaning soʻnggi 5 ta yakunlangan oʻyini boʻyicha oʻrtacha. Jami ustunida qiymatlar qoʻshiladi; faqat burchak toʻplari oʻrtachalanadi, chunki ular allaqachon oʻyin totali sifatida keladi.

Qiziqarli faktlar

Oʻyin oldidan bilish kerak boʻlgan narsalar: soʻnggi oʻyinlar, turnir jadvali, oʻzaro uchrashuvlar. Faqat oʻtkazilgan oʻyinlardagi faktlar — model bahosisiz.

Sloga Doboj
  • Ketma-ket 5 ta magʻlubiyat0:2, 0:1, 2:6, 0:2, 1:2
  • Soʻnggi 5 oʻyinning barchasida gol oʻtkazib yubordi13 ta oʻtkazilgan gol
  • Oʻz maydonida 5 oʻyindan beri gʻalaba yoʻq0:1, 2:6, 1:2, 1:1, 0:0
BSK Banja Luka
  • Soʻnggi 5 oʻyinning barchasida gol oʻtkazib yubordi10 ta oʻtkazilgan gol
  • Burchak toʻplari boʻyicha ligada 2-oʻrin — oʻyiniga 8,9ligada 10 ta jamoa
  • Soʻnggi 5 oʻyinda bitta gʻalaba3:2, 1:1, 0:2, 4:4, 1:1

Joriy mavsumda oʻtkazilgan oʻyinlar va soʻnggi uchrashuvlar boʻyicha hisoblanadi. Fakt faqat odatdagidan sezilarli farq qilsa koʻrsatiladi.

Forma va kontekst

Sloga Doboj

  • mehmondaBorac Banja Luka0:2
  • uydaSiroki Brijeg0:1
  • uydaZrinjski2:6
  • mehmondaFK Sarajevo0:2
  • uydaBorac Banja Luka1:2

BSK Banja Luka

  • mehmondaVelez Mostar3:2
  • uydaZeljeznicar1:1
  • mehmondaBorac Banja Luka0:2
  • uydaRadnik Bijeljina4:4
  • mehmondaSiroki Brijeg1:1

Oʻzaro uchrashuvlar

  • 29.08.26Premyer-liga1:0

Liga jadvali

Ikkala jamoa va ularning eng yaqin raqiblari.

#JamoaOʻGʻDMGollarOch
4Siroki Brijeg1135311:1114
5Zeljeznicar1134412:1513
6BSK Banja Luka1133516:1912
7Celik Zenica1124511:1510
8Sloga Doboj112367:179
9Radnik Bijeljina1115516:228
10Velez Mostar102268:178

Barcha prognozlar

Model hisoblagan barcha prognoz turlari. Chapda bizning ehtimollik, oʻngda adolatli koeffitsiyent va bukmeker koeffitsiyenti.

Barcha prognozlar, ssenariylar va tahlil — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ehtimolliklar — model bahosi, kafolat emas.