Barcha oʻyinlar

Zbrojovka Brno — Banik Ostrava, Birinchi liga: oʻyin prognozi va statistikasi

Oʻyin prognozi va statistikasi

Chexiya, Birinchi liga

2.0DGʻMMGʻ
  
Elo boʻyicha jamoa kuchi, 0 dan 5 gachaBu nimani anglatadi

Kuch — jamoaning turnirdagi barcha oʻyinlar boʻyicha 0–5 shkalaga oʻtkazilgan Elo reytingi: kuchli raqiblar ustidan gʻalabalardan oshadi, kuchsizlarga magʻlubiyatlardan tushadi. Chiziq rangi — daraja: qizil — kuchsiz, sariq — oʻrtachadan past, yashil — mustahkam, koʻk — eng kuchlilar. Chiziq ostidagi harflar — oxirgi besh oʻyin: Gʻ — gʻalaba, D — durang, M — magʻlubiyat.

Natija ehtimolligi
49%27%24%
Zbrojovka Brno49%Durang27%Banik Ostrava24%
Eng ishonchli prognozbunday javoblarning 72% i oʻtdi · 60 kun
Premiumda ochiqOchish

Model va ikkinchi baho taqqoslovi

Bizning ehtimollik va ikkinchi baho — mustaqil, ustamasiz. Δ ustuni — foiz punktlaridagi farq.

NatijaModelIkkinchi bahoΔ
1Zbrojovka Brno49%——
XDurang27%——
2Banik Ostrava24%——

bizning modelikkinchi baho — mustaqil, ustamasiz

Tezkor prognozlar

Eng koʻp beriladigan uchta savol — bizning ehtimollik va ikkinchi baho yonma-yon.

Ikkala jamoa ham gol uradi

Ha54%

Yoʻq46%

Gollar 2.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Burchak toʻplari 9.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Gollar va burchak toʻplari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Kombo

Kombolar Premiumda ochiladi: natija va total, natija va burchaklar, ikkala jamoa goli va total — ehtimol, adolatli koeffitsiyent va ikkinchi baho bilan solishtirish.

Kombolar — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ishonchli javoblar

Model 72% ga eng yaqin boʻlgan chiziq — va bunday javoblar qanchalik tez-tez toʻgʻri chiqqani.

Gollar prognozi

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

72%gollar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3839 ta oʻyin

Burchak toʻplari prognozi

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%burchak toʻplari boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3828 ta oʻyin

Kartochkalar prognozi

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%kartochkalar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3818 ta oʻyin

Gollar, burchaklar va kartochkalar chiziqlari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Bu ehtimollik, kafolat emas: taxminan 10 ta javobdan 3 tasi toʻgʻri chiqmaydi. Bu blok modelning aniqligi haqida.

Model oʻyinni nega shunday koʻradi

Oʻyinning asosiy savollariga qisqa javoblar. Jamoalar va boʻlimlar boʻyicha raqamlar uchun savolni bosing.

Zbrojovka BrnoBanik Ostrava

FC Zbrojovka Brno 49%, FC Banik Ostrava 24%. Eng ishonchlisi «FC Zbrojovka Brno yoki durang» — 76%.

FC Zbrojovka Brno 49%Durang 27%FC Banik Ostrava 24%
1-boʻlim
40 · 40 · 21
2-boʻlim
37 · 33 · 31
Ikkala jamoa ham gol uradimi?
Nechta gol?
Nechta burchak toʻpi?
Nechta sariq kartochka?
Nechta zarba?
Nechta qoidabuzarlik?
Nechta ofsayd?

Tahlil toʻliq va ikkita xulosa — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Boshqa ehtimoliy ssenariylar

Tavakkalning turli narxida uchta variant.

Ehtiyotkoryuqori ehtimollik, past koeffitsiyent
Asosiyehtimollik va narx muvozanati

Birinchi boʻlim totali: Kam 1.5

71%
Jasurpast ehtimollik, yuqori koeffitsiyent

Yana ikki ssenariy — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Jamoalar boʻyicha oʻrtacha totallar

Har bir jamoaning soʻnggi oʻyinlaridagi oddiy oʻrtachasi — totallar shu yerdan kelib chiqadi. Model bahosi emas, ma’lumot.

KoʻrsatkichZbrojovka BrnoBanik OstravaJami
Urilgan gollar1.200.601.80
Oʻtkazilgan gollar
Burchak toʻplari
Kartochkalar
Ofsayd
Aut
Qoidabuzarlik
xG
Zarbalar
Aniq zarbalar

Yana toʻqqiz koʻrsatkich — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Har bir jamoaning soʻnggi 5 ta yakunlangan oʻyini boʻyicha oʻrtacha. Jami ustunida qiymatlar qoʻshiladi; faqat burchak toʻplari oʻrtachalanadi, chunki ular allaqachon oʻyin totali sifatida keladi.

Qiziqarli faktlar

Oʻyin oldidan bilish kerak boʻlgan narsalar: soʻnggi oʻyinlar, turnir jadvali, oʻzaro uchrashuvlar. Faqat oʻtkazilgan oʻyinlardagi faktlar — model bahosisiz.

Zbrojovka Brno
  • Sariq kartochkalar boʻyicha ligada 15-oʻrin (16 jamoa) — oʻyiniga 1,3ligada 16 ta jamoa
Banik Ostrava
  • Safarda 5 oʻyindan beri gʻalaba yoʻq0:1, 2:2, 0:3, 0:4, 1:2
  • 6 oʻyindan beri gʻalaba yoʻq0:0, 0:1, 2:2, 1:2, 0:3
  • Liganing eng zaif hujumi — 11 oʻyinda 7 ta gol13-oʻrin, 11 ochko

Joriy mavsumda oʻtkazilgan oʻyinlar va soʻnggi uchrashuvlar boʻyicha hisoblanadi. Fakt faqat odatdagidan sezilarli farq qilsa koʻrsatiladi.

Forma va kontekst

Zbrojovka Brno

  • uydaBohemians 19052:2
  • mehmondaSlovacko2:1
  • uydaJablonec0:1
  • mehmondaMlada Boleslav0:2
  • uydaArtis Brno2:1

Banik Ostrava

  • uydaSparta Praga0:0
  • mehmondaBohemians 19050:1
  • mehmondaSlovacko2:2
  • uydaPardubice1:2
  • mehmondaJablonec0:3

Oʻzaro uchrashuvlar

Qaydlarda ular oʻrtasidagi oʻyinlar yoʻq.

Liga jadvali

Ikkala jamoa va ularning eng yaqin raqiblari.

#JamoaOʻGʻDMGollarOch
5Slovan Liberec1162313:720
6Jablonec1262416:1320
7Zbrojovka Brno1262416:1620
8Teplice1253418:1718
9Viktoria Plzen1244424:2116
10Bohemians 19051144313:1316
11Hradec Kralove1243511:1515
12Pardubice1242614:1714
13Banik Ostrava113267:1811
14Artis Brno1123611:209
15Slovacko1214711:237

Barcha prognozlar

Model hisoblagan barcha prognoz turlari. Chapda bizning ehtimollik, oʻngda adolatli koeffitsiyent va ikkinchi baho.

Barcha prognozlar, ssenariylar va tahlil — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ehtimolliklar — model bahosi, kafolat emas.