Barcha oʻyinlar

Wurzburger Kickers — Viktoria Koln, 3. Liga

Germaniya, 3. Liga

  
2.4GʻDDGʻGʻ
Elo boʻyicha jamoa kuchi, 0 dan 5 gachaBu nimani anglatadi

Kuch — jamoaning turnirdagi barcha oʻyinlar boʻyicha 0–5 shkalaga oʻtkazilgan Elo reytingi: kuchli raqiblar ustidan gʻalabalardan oshadi, kuchsizlarga magʻlubiyatlardan tushadi. Chiziq rangi — daraja: qizil — kuchsiz, sariq — oʻrtachadan past, yashil — mustahkam, koʻk — eng kuchlilar. Chiziq ostidagi harflar — oxirgi besh oʻyin: Gʻ — gʻalaba, D — durang, M — magʻlubiyat.

Natija ehtimolligi
25%24%51%
Wurzburger Kickers25%Durang24%Viktoria Koln51%
Eng ishonchli prognozbunday javoblarning 72% i oʻtdi · 60 kun
Premiumda ochiqOchish

Model va bozor taqqoslovi

Bizning ehtimollik va bozor ehtimolligi — marjasi olib tashlangan bukmeker koeffitsiyenti. Δ ustuni — foiz punktlaridagi farq.

NatijaModelBozorΔ
1Wurzburger Kickers25%4.01—
XDurang24%4.23—
2Viktoria Koln51%1.95—

bizning modelbozor — bukmeker koeffitsiyenti boʻyicha, marjasiz

Tezkor prognozlar

Eng koʻp beriladigan uchta savol — bizning ehtimollik va bukmeker koeffitsiyenti yonma-yon.

Ikkala jamoa ham gol uradi

Ha61%

bizniki 1.65

Yoʻq39%

bizniki 2.54

Gollar 2.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Burchak toʻplari 9.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Gollar va burchak toʻplari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Kombo

Kombolar Premiumda ochiladi: natija va total, natija va burchaklar, ikkala jamoa goli va total — ehtimol, adolatli koeffitsiyent va bozor bilan solishtirish.

Kombolar — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ishonchli javoblar

Model 72% ga eng yaqin boʻlgan chiziq — va bunday javoblar qanchalik tez-tez toʻgʻri chiqqani.

Gollar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

72%gollar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3682 ta oʻyin

Burchak toʻplari

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%burchak toʻplari boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3671 ta oʻyin

Kartochkalar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

72%kartochkalar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3661 ta oʻyin

Gollar, burchaklar va kartochkalar chiziqlari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Bu ehtimollik, kafolat emas: taxminan 10 ta javobdan 3 tasi toʻgʻri chiqmaydi. Bunday chiziqlarda bukmeker koeffitsiyenti past — bu blok modelning aniqligi haqida.

Model oʻyinni nega shunday koʻradi

Oʻyinning asosiy savollariga qisqa javoblar. Jamoalar va boʻlimlar boʻyicha raqamlar uchun savolni bosing.

Wurzburger KickersViktoria Koln

FC Würzburger Kickers 25%, FC Viktoria Köln 51%. Eng ishonchlisi «Durangsiz» — 76%.

FC Würzburger Kickers 25%Durang 24%FC Viktoria Köln 51%
1-boʻlim
22 · 34 · 45
2-boʻlim
23 · 33 · 44
Ikkala jamoa ham gol uradimi?
Nechta gol?
Nechta burchak toʻpi?
Nechta sariq kartochka?
Nechta zarba?
Nechta qoidabuzarlik?
Nechta ofsayd?

Tahlil toʻliq va ikkita xulosa — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Boshqa ehtimoliy ssenariylar

Tavakkalning turli narxida uchta variant.

Ehtiyotkoryuqori ehtimollik, past koeffitsiyent
Asosiyehtimollik va narx muvozanati

Kartochkalar totali: Koʻp 3.5

71%
Jasurpast ehtimollik, yuqori koeffitsiyent

Yana ikki ssenariy — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Jamoalar boʻyicha oʻrtacha totallar

Har bir jamoaning soʻnggi oʻyinlaridagi oddiy oʻrtachasi — totallar shu yerdan kelib chiqadi. Model bahosi emas, ma’lumot.

KoʻrsatkichWurzburger KickersViktoria KolnJami
Urilgan gollar1.002.803.80
Oʻtkazilgan gollar
Burchak toʻplari
Kartochkalar
Ofsayd
Aut
Qoidabuzarlik
xG
Zarbalar
Aniq zarbalar

Yana toʻqqiz koʻrsatkich — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Har bir jamoaning soʻnggi 5 ta yakunlangan oʻyini boʻyicha oʻrtacha. Jami ustunida qiymatlar qoʻshiladi; faqat burchak toʻplari oʻrtachalanadi, chunki ular allaqachon oʻyin totali sifatida keladi.

Qiziqarli faktlar

Oʻyin oldidan bilish kerak boʻlgan narsalar: soʻnggi oʻyinlar, turnir jadvali, oʻzaro uchrashuvlar. Faqat oʻtkazilgan oʻyinlardagi faktlar — model bahosisiz.

Wurzburger Kickers
  • Soʻnggi 5 oʻyinning 4 tasida gol oʻtkazib yubordi10 ta oʻtkazilgan gol
  • Soʻnggi 5 oʻyinda bitta gʻalaba0:4, 2:0, 2:2, 0:2, 1:2
Viktoria Koln
  • Soʻnggi 5 oʻyinda 14 ta gol3:1, 1:1, 2:2, 5:2, 3:0
  • Liganing eng kuchli hujumi — 11 oʻyinda 30 ta gol2-oʻrin, 23 ochko
  • 7 oʻyindan beri magʻlub boʻlmagan3:1, 1:1, 2:2, 5:2, 3:0

Joriy mavsumda oʻtkazilgan oʻyinlar va soʻnggi uchrashuvlar boʻyicha hisoblanadi. Fakt faqat odatdagidan sezilarli farq qilsa koʻrsatiladi.

Forma va kontekst

Wurzburger Kickers

  • mehmondaMeppen0:4
  • uydaWaldhof Mannheim2:0
  • mehmondaHavelse2:2
  • uydaHansa Rostock0:2
  • mehmondaVerl1:2

Viktoria Koln

  • uydaVerl3:1
  • mehmondaDuisburg1:1
  • uydaGrossaspach2:2
  • mehmondaAlemannia Aachen5:2
  • uydaIngolstadt3:0

Oʻzaro uchrashuvlar

Qaydlarda ular oʻrtasidagi oʻyinlar yoʻq.

Liga jadvali

Ikkala jamoa va ularning eng yaqin raqiblari.

#JamoaOʻGʻDMGollarOch
1Duisburg1181228:1425
2Viktoria Koln1172230:1523
3Rot-Weiss Essen1163219:1321
4Saarbrucken1152426:2017
5Alemannia Aachen1152417:1717
6Ingolstadt1152415:1617
7Waldhof Mannheim1151520:1716
8Hoffenheim II1151521:1916
9Hansa Rostock1144318:2016
10Wehen Wiesbaden1143419:1615
13Meppen1142516:1714
14Stuttgart II1142518:2014
15Verl1133516:2212
16Grossaspach1133513:2512
17Wurzburger Kickers1132615:2311
19Fortuna Koln112458:1210

Barcha prognozlar

Model hisoblagan barcha prognoz turlari. Chapda bizning ehtimollik, oʻngda adolatli koeffitsiyent va bukmeker koeffitsiyenti.

Barcha prognozlar, ssenariylar va tahlil — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ehtimolliklar — model bahosi, kafolat emas.