Barcha oʻyinlar

Samgurali Tskaltubo — Torpedo Kutaisi, Erovnuli Liga

Gruziya, Erovnuli Liga

  
2.3MMDMGʻ
Elo boʻyicha jamoa kuchi, 0 dan 5 gachaBu nimani anglatadi

Kuch — jamoaning turnirdagi barcha oʻyinlar boʻyicha 0–5 shkalaga oʻtkazilgan Elo reytingi: kuchli raqiblar ustidan gʻalabalardan oshadi, kuchsizlarga magʻlubiyatlardan tushadi. Chiziq rangi — daraja: qizil — kuchsiz, sariq — oʻrtachadan past, yashil — mustahkam, koʻk — eng kuchlilar. Chiziq ostidagi harflar — oxirgi besh oʻyin: Gʻ — gʻalaba, D — durang, M — magʻlubiyat.

Natija ehtimolligi
36%25%40%
Samgurali Tskaltubo36%Durang25%Torpedo Kutaisi40%
Eng ishonchli prognozbunday javoblarning 72% i oʻtdi · 60 kun
Premiumda ochiqOchish

Model va bozor taqqoslovi

Bizning ehtimollik va bozor ehtimolligi — marjasi olib tashlangan bukmeker koeffitsiyenti. Δ ustuni — foiz punktlaridagi farq.

NatijaModelBozorΔ
1Samgurali Tskaltubo36%2.81—
XDurang25%4.05—
2Torpedo Kutaisi40%2.52—

bizning modelbozor — bukmeker koeffitsiyenti boʻyicha, marjasiz

Tezkor prognozlar

Eng koʻp beriladigan uchta savol — bizning ehtimollik va bukmeker koeffitsiyenti yonma-yon.

Ikkala jamoa ham gol uradi

Ha66%

bizniki 1.52

Yoʻq34%

bizniki 2.93

Gollar 2.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Burchak toʻplari 9.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Gollar va burchak toʻplari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Kombo

Kombolar Premiumda ochiladi: natija va total, natija va burchaklar, ikkala jamoa goli va total — ehtimol, adolatli koeffitsiyent va bozor bilan solishtirish.

Kombolar — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ishonchli javoblar

Model 72% ga eng yaqin boʻlgan chiziq — va bunday javoblar qanchalik tez-tez toʻgʻri chiqqani.

Gollar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

72%gollar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3682 ta oʻyin

Burchak toʻplari

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%burchak toʻplari boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3671 ta oʻyin

Kartochkalar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

72%kartochkalar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3661 ta oʻyin

Gollar, burchaklar va kartochkalar chiziqlari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Bu ehtimollik, kafolat emas: taxminan 10 ta javobdan 3 tasi toʻgʻri chiqmaydi. Bunday chiziqlarda bukmeker koeffitsiyenti past — bu blok modelning aniqligi haqida.

Model oʻyinni nega shunday koʻradi

Oʻyinning asosiy savollariga qisqa javoblar. Jamoalar va boʻlimlar boʻyicha raqamlar uchun savolni bosing.

Samgurali TskaltuboTorpedo Kutaisi

FC Samgurali Tskaltubo 36%, FC Torpedo Kutaisi 40%. Eng ishonchlisi «Durangsiz» — 75%.

FC Samgurali Tskaltubo 36%Durang 25%FC Torpedo Kutaisi 40%
1-boʻlim
34 · 37 · 29
2-boʻlim
31 · 31 · 38
Ikkala jamoa ham gol uradimi?
Nechta gol?
Nechta burchak toʻpi?
Nechta sariq kartochka?
Nechta zarba?
Nechta qoidabuzarlik?
Nechta ofsayd?

Tahlil toʻliq va ikkita xulosa — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Boshqa ehtimoliy ssenariylar

Tavakkalning turli narxida uchta variant.

Ehtiyotkoryuqori ehtimollik, past koeffitsiyent
Asosiyehtimollik va narx muvozanati

Zarbalar totali: Koʻp 21.5

71%
Jasurpast ehtimollik, yuqori koeffitsiyent

Yana ikki ssenariy — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Jamoalar boʻyicha oʻrtacha totallar

Har bir jamoaning soʻnggi oʻyinlaridagi oddiy oʻrtachasi — totallar shu yerdan kelib chiqadi. Model bahosi emas, ma’lumot.

KoʻrsatkichSamgurali TskaltuboTorpedo KutaisiJami
Urilgan gollar1.802.003.80
Oʻtkazilgan gollar
Burchak toʻplari
Kartochkalar
Ofsayd
Aut
Qoidabuzarlik
xG
Zarbalar
Aniq zarbalar

Yana toʻqqiz koʻrsatkich — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Har bir jamoaning soʻnggi 5 ta yakunlangan oʻyini boʻyicha oʻrtacha. Jami ustunida qiymatlar qoʻshiladi; faqat burchak toʻplari oʻrtachalanadi, chunki ular allaqachon oʻyin totali sifatida keladi.

Qiziqarli faktlar

Oʻyin oldidan bilish kerak boʻlgan narsalar: soʻnggi oʻyinlar, turnir jadvali, oʻzaro uchrashuvlar. Faqat oʻtkazilgan oʻyinlardagi faktlar — model bahosisiz.

Samgurali Tskaltubo
  • Liganing eng zaif himoyasi — 30 oʻyinda 55 ta oʻtkazilgan gol6-oʻrin, 38 ochko
  • Soʻnggi 5 oʻyinning 4 tasida 2,5 dan koʻp gol
  • Zarbalar boʻyicha ligada 2-oʻrin — oʻyiniga 11,6ligada 10 ta jamoa
Torpedo Kutaisi
  • Safarda 7 oʻyindan beri gʻalaba yoʻq2:3, 3:3, 2:3, 1:1, 2:2
  • Soʻnggi 5 oʻyinning barchasida gol oʻtkazib yubordi12 ta oʻtkazilgan gol
  • Soʻnggi 5 oʻzaro uchrashuvdan 4 tasida gʻalaba3:2, 1:2, 6:1, 4:2, 6:2

Joriy mavsumda oʻtkazilgan oʻyinlar va soʻnggi uchrashuvlar boʻyicha hisoblanadi. Fakt faqat odatdagidan sezilarli farq qilsa koʻrsatiladi.

Forma va kontekst

Samgurali Tskaltubo

  • mehmondaDinamo Batumi0:3
  • uydaMeshakhte Tkibuli2:0
  • uydaGagra3:0
  • uydaDinamo Tbilisi2:3
  • mehmondaTorpedo Kutaisi2:3

Torpedo Kutaisi

  • mehmondaIberia 19992:3
  • uydaRustavi0:1
  • mehmondaSpaeri3:3
  • mehmondaDinamo Batumi2:3
  • uydaSamgurali Tskaltubo3:2

Oʻzaro uchrashuvlar

  • 14.09.26Erovnuli Liga2:3
  • 13.06.26Erovnuli Liga2:1
  • 21.04.26Erovnuli Liga1:6
  • 22.11.25Erovnuli Liga2:4
  • 13.09.25Erovnuli Liga2:6

Liga jadvali

Ikkala jamoa va ularning eng yaqin raqiblari.

#JamoaOʻGʻDMGollarOch
4Rustavi30157836:2652
5Dila Gori301241440:3740
6Samgurali Tskaltubo301151443:5538
7Torpedo Kutaisi309101148:4137
8Gagra306121226:4330
9Spaeri305121338:4927

Barcha prognozlar

Model hisoblagan barcha prognoz turlari. Chapda bizning ehtimollik, oʻngda adolatli koeffitsiyent va bukmeker koeffitsiyenti.

Barcha prognozlar, ssenariylar va tahlil — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ehtimolliklar — model bahosi, kafolat emas.