Barcha oʻyinlar

BATE Borisov — Torpedo Zhodino, Oliy liga: oʻyin prognozi va statistikasi

Oʻyin prognozi va statistikasi

Belarus, Oliy liga

1.4MMMMGʻ
  
2.1MGʻMGʻM
Elo boʻyicha jamoa kuchi, 0 dan 5 gachaBu nimani anglatadi

Kuch — jamoaning turnirdagi barcha oʻyinlar boʻyicha 0–5 shkalaga oʻtkazilgan Elo reytingi: kuchli raqiblar ustidan gʻalabalardan oshadi, kuchsizlarga magʻlubiyatlardan tushadi. Chiziq rangi — daraja: qizil — kuchsiz, sariq — oʻrtachadan past, yashil — mustahkam, koʻk — eng kuchlilar. Chiziq ostidagi harflar — oxirgi besh oʻyin: Gʻ — gʻalaba, D — durang, M — magʻlubiyat.

Natija ehtimolligi
35%29%36%
BATE Borisov35%Durang29%Torpedo Zhodino36%
Eng ishonchli prognozbunday javoblarning 72% i oʻtdi · 60 kun
Premiumda ochiqOchish

Model va koeffitsiyentlar

Bizning ehtimollik va koeffitsiyent boʻyicha ehtimollik — ustamasiz. Δ ustuni — foiz punktlaridagi farq.

NatijaModelKoeffitsiyentΔ
1BATE Borisov35%2.86—
XDurang29%3.39—
2Torpedo Zhodino36%2.82—

bizning modelkoeffitsiyent boʻyicha, ustamasiz

Tezkor prognozlar

Eng koʻp beriladigan uchta savol — bizning ehtimollik va koeffitsiyent yonma-yon.

Ikkala jamoa ham gol uradi

Ha45%

bizniki 2.23

Yoʻq55%

bizniki 1.82

Gollar 2.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Burchak toʻplari 9.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Gollar va burchak toʻplari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Kombo

Kombolar Premiumda ochiladi: natija va total, natija va burchaklar, ikkala jamoa goli va total — ehtimol, adolatli koeffitsiyent va koeffitsiyentlar bilan solishtirish.

Kombolar — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ishonchli javoblar

Model 72% ga eng yaqin boʻlgan chiziq — va bunday javoblar qanchalik tez-tez toʻgʻri chiqqani.

Gollar prognozi

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

72%gollar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3839 ta oʻyin

Burchak toʻplari prognozi

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%burchak toʻplari boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3828 ta oʻyin

Kartochkalar prognozi

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%kartochkalar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3818 ta oʻyin

Gollar, burchaklar va kartochkalar chiziqlari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Bu ehtimollik, kafolat emas: taxminan 10 ta javobdan 3 tasi toʻgʻri chiqmaydi. Bu blok modelning aniqligi haqida.

Model oʻyinni nega shunday koʻradi

Oʻyinning asosiy savollariga qisqa javoblar. Jamoalar va boʻlimlar boʻyicha raqamlar uchun savolni bosing.

BATE BorisovTorpedo Zhodino

FC BATE Borisov 35%, FC Torpedo-BelAZ Zhodino 36%. Eng ishonchlisi «Durangsiz» — 71%.

FC BATE Borisov 35%Durang 29%FC Torpedo-BelAZ Zhodino 36%
1-boʻlim
30 · 48 · 22
2-boʻlim
34 · 34 · 33
Ikkala jamoa ham gol uradimi?
Nechta gol?
Nechta burchak toʻpi?
Nechta sariq kartochka?
Nechta zarba?
Nechta qoidabuzarlik?
Nechta ofsayd?

Tahlil toʻliq va ikkita xulosa — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Boshqa ehtimoliy ssenariylar

Tavakkalning turli narxida uchta variant.

Ehtiyotkoryuqori ehtimollik, past koeffitsiyent
Asosiyehtimollik va narx muvozanati

Burchak toʻplari totali: Kam 10.5

71%
Jasurpast ehtimollik, yuqori koeffitsiyent

Yana ikki ssenariy — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Jamoalar boʻyicha oʻrtacha totallar

Har bir jamoaning soʻnggi oʻyinlaridagi oddiy oʻrtachasi — totallar shu yerdan kelib chiqadi. Model bahosi emas, ma’lumot.

KoʻrsatkichBATE BorisovTorpedo ZhodinoJami
Urilgan gollar0.600.801.40
Oʻtkazilgan gollar
Burchak toʻplari
Kartochkalar
Ofsayd
Aut
Qoidabuzarlik
xG
Zarbalar
Aniq zarbalar

Yana toʻqqiz koʻrsatkich — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Har bir jamoaning soʻnggi 5 ta yakunlangan oʻyini boʻyicha oʻrtacha. Jami ustunida qiymatlar qoʻshiladi; faqat burchak toʻplari oʻrtachalanadi, chunki ular allaqachon oʻyin totali sifatida keladi.

Qiziqarli faktlar

Oʻyin oldidan bilish kerak boʻlgan narsalar: soʻnggi oʻyinlar, turnir jadvali, oʻzaro uchrashuvlar. Faqat oʻtkazilgan oʻyinlardagi faktlar — model bahosisiz.

BATE Borisov
  • Ketma-ket 4 ta magʻlubiyat0:1, 0:1, 1:2, 0:2, 2:1
  • Tushib ketish zonasi: 16 jamoa ichida 14-oʻrin
  • Aniq zarbalar boʻyicha ligada 15-oʻrin (16 jamoa) — oʻyiniga 2,8ligada 16 ta jamoa
Torpedo Zhodino
  • Ligada eng kam burchak toʻpi — oʻyiniga 8,1ligada 16 ta jamoa
  • Soʻnggi 5 oʻzaro uchrashuvdan 4 tasida gʻalaba3:0, 0:1, 3:2, 2:1, 2:0
  • Soʻnggi 10 oʻyinda tanaffusga birorta ham oldinda chiqmadi

Joriy mavsumda oʻtkazilgan oʻyinlar va soʻnggi uchrashuvlar boʻyicha hisoblanadi. Fakt faqat odatdagidan sezilarli farq qilsa koʻrsatiladi.

Forma va kontekst

BATE Borisov

  • mehmondaArsenal Dzyarzhynsk0:1
  • uydaBelshina Bobruisk0:1
  • mehmondaDnepr Mogilev1:2
  • uydaNeman Grodno0:2
  • uydaSlavia-Mozyr2:1

Torpedo Zhodino

  • mehmondaSlavia-Mozyr2:4
  • uydaNaftan Novopolotsk1:0
  • mehmondaMaxline0:2
  • mehmondaMinsk1:0
  • mehmondaVitebsk0:6

Oʻzaro uchrashuvlar

  • 27.06.26Oliy liga0:3
  • 25.10.25Oliy liga1:0
  • 31.05.25Oliy liga2:3
  • 25.08.24Oliy liga1:2
  • 13.04.24Oliy liga0:2

Liga jadvali

Ikkala jamoa va ularning eng yaqin raqiblari.

#JamoaOʻGʻDMGollarOch
7Vitebsk27117930:2640
8Minsk261041233:3634
9Torpedo Zhodino26961132:3533
10Slavia-Mozyr26871133:3531
11Baranovichi27871230:4331
12Arsenal Dzyarzhynsk27691225:4427
13Belshina Bobruisk26661428:4724
14BATE Borisov27491419:3421
15Dnepr Mogilev263111224:4020
16Naftan Novopolotsk27451824:6517

Barcha prognozlar

Model hisoblaydigan barcha prognoz turlari. Chapda bizning ehtimollik, oʻngda — adolatli koeffitsiyentimiz va joriy koeffitsiyent.

Barcha prognozlar, ssenariylar va tahlil — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ehtimolliklar — model bahosi, kafolat emas.