Barcha oʻyinlar

Danubio — Nacional, Primera División

Urugvay, Primera División

Danubio
1.6MGʻMGʻM
  
Nacional
2.8MGʻGʻGʻGʻ
Elo boʻyicha jamoa kuchi, 0 dan 5 gachaBu nimani anglatadi

Kuch — jamoaning turnirdagi barcha oʻyinlar boʻyicha 0–5 shkalaga oʻtkazilgan Elo reytingi: kuchli raqiblar ustidan gʻalabalardan oshadi, kuchsizlarga magʻlubiyatlardan tushadi. Chiziq rangi — daraja: qizil — kuchsiz, sariq — oʻrtachadan past, yashil — mustahkam, koʻk — eng kuchlilar. Chiziq ostidagi harflar — oxirgi besh oʻyin: Gʻ — gʻalaba, D — durang, M — magʻlubiyat.

Natija ehtimolligi
21%26%54%
DanubioBozor 4.3021%DurangBozor 3.5026%NacionalBozor 1.7054%
Eng ishonchli prognozbunday javoblarning 72% i oʻtdi · 60 kun
Premiumda ochiqOchish

Model va bozor

Bizning ehtimollik va bozor ehtimolligi — marjasi olib tashlangan bukmeker koeffitsiyenti. Δ ustuni — foiz punktlaridagi farq.

NatijaModelBozorΔ
1Danubio21%21%4.784.30-0.1
XDurang26%26%3.923.50-0.3
2Nacional54%53%1.871.70+0.4

bizning modelbozor — bukmeker koeffitsiyenti boʻyicha, marjasiz

Tezkor prognozlar

Eng koʻp beriladigan uchta savol — bizning ehtimollik va bukmeker koeffitsiyenti yonma-yon.

Ikkala jamoa ham gol uradi

Ha51%

bizniki 1.96bozor 1.86

Yoʻq49%

bizniki 2.04bozor 1.83

Gollar 2.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Burchak toʻplari 9.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Gollar va burchak toʻplari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Kombo

Kombolar Premiumda ochiladi: natija va total, natija va burchaklar, ikkala jamoa goli va total — ehtimol, adolatli koeffitsiyent va bozor bilan solishtirish.

Kombolar — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ishonchli javoblar

Model 72% ga eng yaqin boʻlgan chiziq — va bunday javoblar qanchalik tez-tez toʻgʻri chiqqani.

Gollar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

72%gollar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3520 ta oʻyin

Burchak toʻplari

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%burchak toʻplari boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3509 ta oʻyin

Kartochkalar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%kartochkalar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3486 ta oʻyin

Gollar, burchaklar va kartochkalar chiziqlari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Bu ehtimollik, kafolat emas: taxminan 10 ta javobdan 3 tasi toʻgʻri chiqmaydi. Bunday chiziqlarda bukmeker koeffitsiyenti past — bu blok modelning aniqligi haqida.

Model oʻyinni nega shunday koʻradi

Oʻyinning asosiy savollariga qisqa javoblar. Jamoalar va boʻlimlar boʻyicha raqamlar uchun savolni bosing.

DanubioNacional

Danubio Fútbol Club 21%, Club Nacional de Football 54%. Eng ishonchlisi «Club Nacional de Football yoki durang» — 79%.

Danubio Fútbol Club 21%Durang 26%Club Nacional de Football 54%
1-boʻlim
28 · 44 · 27
2-boʻlim
15 · 35 · 50

Bukmekerlar: 4.30 · 3.50 · 1.70

Ikkala jamoa ham gol uradimi?
Nechta gol?
Nechta burchak toʻpi?
Nechta sariq kartochka?
Nechta zarba?
Nechta qoidabuzarlik?
Nechta ofsayd?

Tahlil toʻliq va ikkita xulosa — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Boshqa ehtimoliy ssenariylar

Tavakkalning turli narxida uchta variant.

Ehtiyotkoryuqori ehtimollik, past koeffitsiyent
Asosiyehtimollik va narx muvozanati

Burchak toʻplari totali: Koʻp 7.5

71%
Jasurpast ehtimollik, yuqori koeffitsiyent

Yana ikki ssenariy — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Jamoalar boʻyicha oʻrtacha totallar

Har bir jamoaning soʻnggi oʻyinlaridagi oddiy oʻrtachasi — totallar shu yerdan kelib chiqadi. Model bahosi emas, ma’lumot.

KoʻrsatkichDanubioNacionalJami
Urilgan gollar0.801.602.40
Oʻtkazilgan gollar
Burchak toʻplari
Kartochkalar
Ofsayd
Aut
Qoidabuzarlik
xG
Zarbalar
Aniq zarbalar

Yana toʻqqiz koʻrsatkich — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Har bir jamoaning soʻnggi 5 ta yakunlangan oʻyini boʻyicha oʻrtacha. Jami ustunida qiymatlar qoʻshiladi; faqat burchak toʻplari oʻrtachalanadi, chunki ular allaqachon oʻyin totali sifatida keladi.

Qiziqarli faktlar

Oʻyin oldidan bilish kerak boʻlgan narsalar: soʻnggi oʻyinlar, turnir jadvali, oʻzaro uchrashuvlar. Faqat oʻtkazilgan oʻyinlardagi faktlar — model bahosisiz.

Danubio
  • Tushib ketish zonasi: 16 jamoa ichida 16-oʻrin
  • Ligada eng kam sariq kartochka — oʻyiniga 2,2ligada 16 ta jamoa
Nacional
  • Soʻnggi 5 oʻyinning 3 tasida gol oʻtkazmadi0:1, 3:2, 1:0, 2:0, 2:0
  • Safarda 4 oʻyindan beri magʻlub boʻlmagan1:0, 2:0, 1:1, 1:0, 0:2
  • Ligada eng koʻp burchak toʻpi — oʻyiniga 10,1ligada 16 ta jamoa

Joriy mavsumda oʻtkazilgan oʻyinlar va soʻnggi uchrashuvlar boʻyicha hisoblanadi. Fakt faqat odatdagidan sezilarli farq qilsa koʻrsatiladi.

Forma va kontekst

Danubio

  • mehmondaMaldonado1:2
  • uydaCentral Espanol1:0
  • mehmondaMontevideo City Torque0:1
  • uydaCerro Largo2:1
  • mehmondaDefensor Sporting0:1

Nacional

  • uydaLiverpool Montevideo0:1
  • uydaMaldonado3:2
  • mehmondaCentral Espanol1:0
  • uydaMontevideo City Torque2:0
  • mehmondaCerro Largo2:0

Oʻzaro uchrashuvlar

  • 11.07.26Primera División0:0
  • 25.04.26Primera División2:1
  • 12.10.25Primera División0:0
  • 29.06.25Primera División2:3
  • 13.04.25Primera División0:2

Liga jadvali

Ikkala jamoa va ularning eng yaqin raqiblari.

#JamoaOʻGʻDMGollarOch
2Maldonado34188854:3262
3Montevideo City Torque341861057:4060
4Nacional341841251:4158
5Racing Montevideo341512742:3057
6Liverpool Montevideo341511845:3156
7Montevideo Wanderers351481342:4850
8Albion341371447:4446
9Juventud3410111337:4141
10Central Espanol341081633:4738
11Cerro Largo349101532:3837
12Boston River341071733:4537
13Cerro341071728:5137
14Defensor Sporting348121433:4336
15Progreso341051931:4735
16Danubio346141428:4332

Barcha prognozlar

Model hisoblagan barcha prognoz turlari. Chapda bizning ehtimollik, oʻngda adolatli koeffitsiyent va bukmeker koeffitsiyenti.

Barcha prognozlar, ssenariylar va tahlil — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ehtimolliklar — model bahosi, kafolat emas.