Barcha oʻyinlar

Connah's Quay — Flint Town United, Premyer-liga

Uels, Premyer-liga

3.1GʻGʻGʻGʻGʻ
  
1.6GʻGʻMGʻGʻ
Elo boʻyicha jamoa kuchi, 0 dan 5 gachaBu nimani anglatadi

Kuch — jamoaning turnirdagi barcha oʻyinlar boʻyicha 0–5 shkalaga oʻtkazilgan Elo reytingi: kuchli raqiblar ustidan gʻalabalardan oshadi, kuchsizlarga magʻlubiyatlardan tushadi. Chiziq rangi — daraja: qizil — kuchsiz, sariq — oʻrtachadan past, yashil — mustahkam, koʻk — eng kuchlilar. Chiziq ostidagi harflar — oxirgi besh oʻyin: Gʻ — gʻalaba, D — durang, M — magʻlubiyat.

Natija ehtimolligi
68%18%14%
Connah's Quay68%Durang18%Flint Town United14%
Eng ishonchli prognozbunday javoblarning 72% i oʻtdi · 60 kun
Premiumda ochiqOchish

Model va bozor taqqoslovi

Bizning ehtimollik va bozor ehtimolligi — marjasi olib tashlangan bukmeker koeffitsiyenti. Δ ustuni — foiz punktlaridagi farq.

NatijaModelBozorΔ
1Connah's Quay68%1.48—
XDurang18%5.43—
2Flint Town United14%7.25—

bizning modelbozor — bukmeker koeffitsiyenti boʻyicha, marjasiz

Tezkor prognozlar

Eng koʻp beriladigan uchta savol — bizning ehtimollik va bukmeker koeffitsiyenti yonma-yon.

Ikkala jamoa ham gol uradi

Ha52%

bizniki 1.92

Yoʻq48%

bizniki 2.09

Gollar 2.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Burchak toʻplari 9.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Gollar va burchak toʻplari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Kombo

Kombolar Premiumda ochiladi: natija va total, natija va burchaklar, ikkala jamoa goli va total — ehtimol, adolatli koeffitsiyent va bozor bilan solishtirish.

Kombolar — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ishonchli javoblar

Model 72% ga eng yaqin boʻlgan chiziq — va bunday javoblar qanchalik tez-tez toʻgʻri chiqqani.

Gollar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

72%gollar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3839 ta oʻyin

Burchak toʻplari

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%burchak toʻplari boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3828 ta oʻyin

Kartochkalar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%kartochkalar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3818 ta oʻyin

Gollar, burchaklar va kartochkalar chiziqlari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Bu ehtimollik, kafolat emas: taxminan 10 ta javobdan 3 tasi toʻgʻri chiqmaydi. Bunday chiziqlarda bukmeker koeffitsiyenti past — bu blok modelning aniqligi haqida.

Model oʻyinni nega shunday koʻradi

Oʻyinning asosiy savollariga qisqa javoblar. Jamoalar va boʻlimlar boʻyicha raqamlar uchun savolni bosing.

Connah's QuayFlint Town United

Connah's Quay Nomads FC 68%, Flint Town United FC 14%. Eng ishonchlisi «Connah's Quay Nomads FC yoki durang» — 86%.

Connah's Quay Nomads FC 68%Durang 18%Flint Town United FC 14%
1-boʻlim
48 · 35 · 18
2-boʻlim
44 · 33 · 23
Ikkala jamoa ham gol uradimi?
Nechta gol?
Nechta burchak toʻpi?
Nechta sariq kartochka?
Nechta zarba?
Nechta qoidabuzarlik?
Nechta ofsayd?

Tahlil toʻliq va ikkita xulosa — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Boshqa ehtimoliy ssenariylar

Tavakkalning turli narxida uchta variant.

Ehtiyotkoryuqori ehtimollik, past koeffitsiyent
Asosiyehtimollik va narx muvozanati

Burchak toʻplari totali: Kam 12.5

71%
Jasurpast ehtimollik, yuqori koeffitsiyent

Yana ikki ssenariy — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Jamoalar boʻyicha oʻrtacha totallar

Har bir jamoaning soʻnggi oʻyinlaridagi oddiy oʻrtachasi — totallar shu yerdan kelib chiqadi. Model bahosi emas, ma’lumot.

KoʻrsatkichConnah's QuayFlint Town UnitedJami
Urilgan gollar2.002.204.20
Oʻtkazilgan gollar
Burchak toʻplari
Kartochkalar
Ofsayd
Aut
Qoidabuzarlik
xG
Zarbalar
Aniq zarbalar

Yana toʻqqiz koʻrsatkich — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Har bir jamoaning soʻnggi 5 ta yakunlangan oʻyini boʻyicha oʻrtacha. Jami ustunida qiymatlar qoʻshiladi; faqat burchak toʻplari oʻrtachalanadi, chunki ular allaqachon oʻyin totali sifatida keladi.

Qiziqarli faktlar

Oʻyin oldidan bilish kerak boʻlgan narsalar: soʻnggi oʻyinlar, turnir jadvali, oʻzaro uchrashuvlar. Faqat oʻtkazilgan oʻyinlardagi faktlar — model bahosisiz.

Connah's Quay
  • Ketma-ket 6 ta gʻalaba2:0, 2:1, 1:0, 4:1, 1:0
  • Oʻz maydonida 7 oʻyindan beri magʻlub boʻlmagan2:0, 1:0, 1:0, 3:0, 1:1
  • Soʻnggi 5 oʻyinning 3 tasida gol oʻtkazmadi2:0, 2:1, 1:0, 4:1, 1:0
Flint Town United
  • Soʻnggi 5 oʻyinning 4 tasida gol oʻtkazmadi5:0, 2:0, 0:1, 1:0, 3:0
  • Ligada eng koʻp burchak toʻpi — oʻyiniga 10,9ligada 16 ta jamoa
  • Soʻnggi 5 oʻyinda 11 ta gol5:0, 2:0, 0:1, 1:0, 3:0

Joriy mavsumda oʻtkazilgan oʻyinlar va soʻnggi uchrashuvlar boʻyicha hisoblanadi. Fakt faqat odatdagidan sezilarli farq qilsa koʻrsatiladi.

Forma va kontekst

Connah's Quay

  • uydaLlandudno2:0
  • mehmondaBriton Ferry Llansawel2:1
  • uydaPenybont1:0
  • mehmondaBarry Town United4:1
  • uydaCardiff Metropolitan University1:0

Flint Town United

  • uydaHolywell Town5:0
  • mehmondaTrefelin2:0
  • uydaColwyn Bay0:1
  • mehmondaHaverfordwest1:0
  • uydaAmmanford3:0

Oʻzaro uchrashuvlar

  • 31.08.26Premyer-liga2:1
  • 26.12.25Premyer-liga2:0
  • 25.08.25Premyer-liga3:2
  • 11.03.25Premyer-liga4:0
  • 25.01.25Premyer-liga1:2

Liga jadvali

Ikkala jamoa va ularning eng yaqin raqiblari.

#JamoaOʻGʻDMGollarOch
1TNS14131053:640
2Connah's Quay14111232:934
3Penybont1393125:1130
4Caernarfon Town1592442:1929
5Colwyn Bay1592426:1729
6Barry Town United1591532:2628
7Airbus UK1590631:2227
10Llandudno1551922:2816
11Haverfordwest1551912:2016
13Flint Town United1542919:2514
14Ammanford15231010:429
15Trefelin1513118:366

Barcha prognozlar

Model hisoblagan barcha prognoz turlari. Chapda bizning ehtimollik, oʻngda adolatli koeffitsiyent va bukmeker koeffitsiyenti.

Barcha prognozlar, ssenariylar va tahlil — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ehtimolliklar — model bahosi, kafolat emas.