Barcha oʻyinlar

Osasuna — Atletik Bilbao, La Liga: oʻyin prognozi va statistikasi

Oʻyin prognozi va statistikasi

Ispaniya, La Liga

1.5MGʻMDM
  
1.9GʻMDDD
Elo boʻyicha jamoa kuchi, 0 dan 5 gachaBu nimani anglatadi

Kuch — jamoaning turnirdagi barcha oʻyinlar boʻyicha 0–5 shkalaga oʻtkazilgan Elo reytingi: kuchli raqiblar ustidan gʻalabalardan oshadi, kuchsizlarga magʻlubiyatlardan tushadi. Chiziq rangi — daraja: qizil — kuchsiz, sariq — oʻrtachadan past, yashil — mustahkam, koʻk — eng kuchlilar. Chiziq ostidagi harflar — oxirgi besh oʻyin: Gʻ — gʻalaba, D — durang, M — magʻlubiyat.

Natija ehtimolligi
30%29%41%
Osasuna30%Durang29%Atletik Bilbao41%
Eng ishonchli prognozbunday javoblarning 72% i oʻtdi · 60 kun
Premiumda ochiqOchish

Model va ikkinchi baho taqqoslovi

Bizning ehtimollik va ikkinchi baho — mustaqil, ustamasiz. Δ ustuni — foiz punktlaridagi farq.

NatijaModelIkkinchi bahoΔ
1Osasuna30%——
XDurang29%——
2Atletik Bilbao41%——

bizning modelikkinchi baho — mustaqil, ustamasiz

Tezkor prognozlar

Eng koʻp beriladigan uchta savol — bizning ehtimollik va ikkinchi baho yonma-yon.

Ikkala jamoa ham gol uradi

Ha48%

Yoʻq52%

Gollar 2.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Burchak toʻplari 9.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Gollar va burchak toʻplari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Kombo

Kombolar Premiumda ochiladi: natija va total, natija va burchaklar, ikkala jamoa goli va total — ehtimol, adolatli koeffitsiyent va ikkinchi baho bilan solishtirish.

Kombolar — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ishonchli javoblar

Model 72% ga eng yaqin boʻlgan chiziq — va bunday javoblar qanchalik tez-tez toʻgʻri chiqqani.

Gollar prognozi

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

72%gollar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3839 ta oʻyin

Burchak toʻplari prognozi

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%burchak toʻplari boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3828 ta oʻyin

Kartochkalar prognozi

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%kartochkalar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3818 ta oʻyin

Gollar, burchaklar va kartochkalar chiziqlari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Bu ehtimollik, kafolat emas: taxminan 10 ta javobdan 3 tasi toʻgʻri chiqmaydi. Bu blok modelning aniqligi haqida.

Model oʻyinni nega shunday koʻradi

Oʻyinning asosiy savollariga qisqa javoblar. Jamoalar va boʻlimlar boʻyicha raqamlar uchun savolni bosing.

OsasunaAtletik Bilbao

CA Osasuna 30%, Athletic Club Bilbao 41%. Eng ishonchlisi «Durangsiz» — 71%.

CA Osasuna 30%Durang 29%Athletic Club Bilbao 41%
1-boʻlim
27 · 46 · 27
2-boʻlim
25 · 32 · 42
Ikkala jamoa ham gol uradimi?
Nechta gol?
Nechta burchak toʻpi?
Nechta sariq kartochka?
Nechta zarba?
Nechta qoidabuzarlik?
Nechta ofsayd?

Tahlil toʻliq va ikkita xulosa — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Boshqa ehtimoliy ssenariylar

Tavakkalning turli narxida uchta variant.

Ehtiyotkoryuqori ehtimollik, past koeffitsiyent
Asosiyehtimollik va narx muvozanati

Gollar totali: Koʻp 1.5

72%
Jasurpast ehtimollik, yuqori koeffitsiyent

Yana ikki ssenariy — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Jamoalar boʻyicha oʻrtacha totallar

Har bir jamoaning soʻnggi oʻyinlaridagi oddiy oʻrtachasi — totallar shu yerdan kelib chiqadi. Model bahosi emas, ma’lumot.

KoʻrsatkichOsasunaAtletik BilbaoJami
Urilgan gollar1.001.202.20
Oʻtkazilgan gollar
Burchak toʻplari
Kartochkalar
Ofsayd
Aut
Qoidabuzarlik
xG
Zarbalar
Aniq zarbalar

Yana toʻqqiz koʻrsatkich — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Har bir jamoaning soʻnggi 5 ta yakunlangan oʻyini boʻyicha oʻrtacha. Jami ustunida qiymatlar qoʻshiladi; faqat burchak toʻplari oʻrtachalanadi, chunki ular allaqachon oʻyin totali sifatida keladi.

Qiziqarli faktlar

Oʻyin oldidan bilish kerak boʻlgan narsalar: soʻnggi oʻyinlar, turnir jadvali, oʻzaro uchrashuvlar. Faqat oʻtkazilgan oʻyinlardagi faktlar — model bahosisiz.

Osasuna
  • Soʻnggi 5 oʻyinning 4 tasida gol oʻtkazib yubordi12 ta oʻtkazilgan gol
  • Soʻnggi 5 oʻyinda bitta gʻalaba0:2, 2:0, 2:5, 1:1, 0:4
Atletik Bilbao
  • Soʻnggi 5 oʻyinning 3 tasida gol oʻtkazmadi4:0, 1:3, 0:0, 0:0, 1:1
  • Soʻnggi 5 oʻyinda bitta gʻalaba4:0, 1:3, 0:0, 0:0, 1:1

Joriy mavsumda oʻtkazilgan oʻyinlar va soʻnggi uchrashuvlar boʻyicha hisoblanadi. Fakt faqat odatdagidan sezilarli farq qilsa koʻrsatiladi.

Forma va kontekst

Osasuna

  • mehmondaSevilya0:2
  • uydaRacing Santander2:0
  • mehmondaBetis2:5
  • uydaRayo Vallecano1:1
  • mehmondaAtletiko Madrid0:4

Atletik Bilbao

  • uydaGetafe4:0
  • mehmondaLevante1:3
  • mehmondaValensiya0:0
  • uydaAlaves0:0
  • uydaElche1:1

Oʻzaro uchrashuvlar

  • 21.04.26La Liga0:1
  • 03.01.26La Liga1:1
  • 30.03.25La Liga0:0
  • 21.12.24La Liga1:2

Liga jadvali

Ikkala jamoa va ularning eng yaqin raqiblari.

#JamoaOʻGʻDMGollarOch
6Sevilya1052316:1617
7Alaves1033414:1112
8Atletik Bilbao933312:912
9Celta Vigo1026210:712
10Vilyarreal1133515:1512
11Deportivo La Coruna1025313:1311
12Espanyol1132613:1411
13Osasuna1032510:2011
14Racing Santander1032515:2611
15Levante1024416:1910

Barcha prognozlar

Model hisoblagan barcha prognoz turlari. Chapda bizning ehtimollik, oʻngda adolatli koeffitsiyent va ikkinchi baho.

Barcha prognozlar, ssenariylar va tahlil — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ehtimolliklar — model bahosi, kafolat emas.