Barcha oʻyinlar

Lanus — Atlético Gimnasia y Esgrima de Mendoza, Primera División

Argentina, Primera División

Lanus
2.3DGʻGʻDGʻ
  
Atlético Gimnasia y Esgrima de Mendoza
1.8MMGʻMD
Elo boʻyicha jamoa kuchi, 0 dan 5 gachaBu nimani anglatadi

Kuch — jamoaning turnirdagi barcha oʻyinlar boʻyicha 0–5 shkalaga oʻtkazilgan Elo reytingi: kuchli raqiblar ustidan gʻalabalardan oshadi, kuchsizlarga magʻlubiyatlardan tushadi. Chiziq rangi — daraja: qizil — kuchsiz, sariq — oʻrtachadan past, yashil — mustahkam, koʻk — eng kuchlilar. Chiziq ostidagi harflar — oxirgi besh oʻyin: Gʻ — gʻalaba, D — durang, M — magʻlubiyat.

Natija ehtimolligi
51%27%21%
LanusBozor 1.6551%DurangBozor 3.7227%Atlético Gimnasia y Esgrima de MendozaBozor 5.6221%
Eng ishonchli prognozbunday javoblarning 72% i oʻtdi · 60 kun
Premiumda ochiqOchish

Model va bozor

Bizning ehtimollik va bozor ehtimolligi — marjasi olib tashlangan bukmeker koeffitsiyenti. Δ ustuni — foiz punktlaridagi farq.

NatijaModelBozorΔ
1Lanus51%58%1.951.65-6.2
XDurang27%26%3.653.72+1.9
2Atlético Gimnasia y Esgrima de Mendoza21%17%4.715.62+4.3

bizning modelbozor — bukmeker koeffitsiyenti boʻyicha, marjasiz

Tezkor prognozlar

Eng koʻp beriladigan uchta savol — bizning ehtimollik va bukmeker koeffitsiyenti yonma-yon.

Ikkala jamoa ham gol uradi

Ha54%

bizniki 1.87bozor 2.10

Yoʻq47%

bizniki 2.15bozor 1.66

Gollar 2.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Burchak toʻplari 9.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Gollar va burchak toʻplari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Kombo

Kombolar Premiumda ochiladi: natija va total, natija va burchaklar, ikkala jamoa goli va total — ehtimol, adolatli koeffitsiyent va bozor bilan solishtirish.

Kombolar — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ishonchli javoblar

Model 72% ga eng yaqin boʻlgan chiziq — va bunday javoblar qanchalik tez-tez toʻgʻri chiqqani.

Gollar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

72%gollar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3273 ta oʻyin

Burchak toʻplari

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%burchak toʻplari boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3263 ta oʻyin

Kartochkalar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%kartochkalar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3246 ta oʻyin

Gollar, burchaklar va kartochkalar chiziqlari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Bu ehtimollik, kafolat emas: taxminan 10 ta javobdan 3 tasi toʻgʻri chiqmaydi. Bunday chiziqlarda bukmeker koeffitsiyenti past — bu blok modelning aniqligi haqida.

Model oʻyinni nega shunday koʻradi

Oʻyinning asosiy savollariga qisqa javoblar. Jamoalar va boʻlimlar boʻyicha raqamlar uchun savolni bosing.

LanusAtlético Gimnasia y Esgrima de Mendoza

CA Lanús 51%, Atlético Gimnasia y Esgrima de Mendoza 21%. Eng ishonchlisi «CA Lanús yoki durang» — 80%.

CA Lanús 51%Durang 27%Atlético Gimnasia y Esgrima de Mendoza 21%
1-boʻlim
37 · 45 · 19
2-boʻlim
46 · 33 · 21

Bukmekerlar: 1.65 · 3.72 · 5.62

Ikkala jamoa ham gol uradimi?
Nechta gol?
Nechta burchak toʻpi?
Nechta sariq kartochka?
Nechta zarba?
Nechta qoidabuzarlik?
Nechta ofsayd?

Tahlil toʻliq va ikkita xulosa — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Boshqa ehtimoliy ssenariylar

Tavakkalning turli narxida uchta variant.

Ehtiyotkoryuqori ehtimollik, past koeffitsiyent
Asosiyehtimollik va narx muvozanati

Qoidabuzarliklar totali: Kam 26.5

71%
Jasurpast ehtimollik, yuqori koeffitsiyent

Yana ikki ssenariy — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Jamoalar boʻyicha oʻrtacha totallar

Har bir jamoaning soʻnggi oʻyinlaridagi oddiy oʻrtachasi — totallar shu yerdan kelib chiqadi. Model bahosi emas, ma’lumot.

KoʻrsatkichLanusAtlético Gimnasia y Esgrima de MendozaJami
Urilgan gollar1.200.401.60
Oʻtkazilgan gollar
Burchak toʻplari
Kartochkalar
Ofsayd
Aut
Qoidabuzarlik
xG
Zarbalar
Aniq zarbalar

Yana toʻqqiz koʻrsatkich — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Har bir jamoaning soʻnggi 5 ta yakunlangan oʻyini boʻyicha oʻrtacha. Jami ustunida qiymatlar qoʻshiladi; faqat burchak toʻplari oʻrtachalanadi, chunki ular allaqachon oʻyin totali sifatida keladi.

Qiziqarli faktlar

Oʻyin oldidan bilish kerak boʻlgan narsalar: soʻnggi oʻyinlar, turnir jadvali, oʻzaro uchrashuvlar. Faqat oʻtkazilgan oʻyinlardagi faktlar — model bahosisiz.

Lanus
  • Soʻnggi 5 oʻyinning 3 tasida gol oʻtkazmadi1:1, 1:0, 2:0, 0:0, 2:1
  • Oʻz maydonida 4 oʻyindan beri magʻlub boʻlmagan2:0, 2:1, 1:0, 1:1, 1:3
  • 6 oʻyindan beri magʻlub boʻlmagan1:1, 1:0, 2:0, 0:0, 2:1
Atlético Gimnasia y Esgrima de Mendoza
  • Soʻnggi 5 oʻyinda atigi 2 ta gol1:2, 0:1, 1:0, 0:3, 0:0
  • Soʻnggi 5 oʻyinda bitta gʻalaba1:2, 0:1, 1:0, 0:3, 0:0

Joriy mavsumda oʻtkazilgan oʻyinlar va soʻnggi uchrashuvlar boʻyicha hisoblanadi. Fakt faqat odatdagidan sezilarli farq qilsa koʻrsatiladi.

Forma va kontekst

Lanus

  • mehmondaBanfield1:1
  • mehmondaPlatense1:0
  • uydaVelez Sarsfield2:0
  • mehmondaNewell's Old Boys0:0
  • uydaEstudiantes2:1

Atlético Gimnasia y Esgrima de Mendoza

  • uydaPlatense1:2
  • mehmondaVelez Sarsfield0:1
  • uydaNewell's Old Boys1:0
  • mehmondaEstudiantes0:3
  • uydaRiestra0:0

Oʻzaro uchrashuvlar

  • 21.04.26Primera División0:1

Liga jadvali

Ikkala jamoa va ularning eng yaqin raqiblari.

#JamoaOʻGʻDMGollarOch
10Defensa y Justicia301210838:3446
11Estudiantes301361135:2345
12Lanus30129932:2745
13Huracan3211111032:3044
14Independyente3111101037:3743
15Barracas Central29119927:2542
16San Lorenzo de Almagro3110111023:2841
17Sarmiento301241435:4140
18Atlético Gimnasia y Esgrima de Mendoza301161330:3739
19Union de Santa Fe311081344:4538
20Rasing32991433:3836

Barcha prognozlar

Model hisoblagan barcha prognoz turlari. Chapda bizning ehtimollik, oʻngda adolatli koeffitsiyent va bukmeker koeffitsiyenti.

Barcha prognozlar, ssenariylar va tahlil — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ehtimolliklar — model bahosi, kafolat emas.