Barcha oʻyinlar

Juventud — Penarol, Primera División

Urugvay, Primera División

Juventud
2.0MGʻDDGʻ
  
Penarol
3.1MDGʻDGʻ
Elo boʻyicha jamoa kuchi, 0 dan 5 gachaBu nimani anglatadi

Kuch — jamoaning turnirdagi barcha oʻyinlar boʻyicha 0–5 shkalaga oʻtkazilgan Elo reytingi: kuchli raqiblar ustidan gʻalabalardan oshadi, kuchsizlarga magʻlubiyatlardan tushadi. Chiziq rangi — daraja: qizil — kuchsiz, sariq — oʻrtachadan past, yashil — mustahkam, koʻk — eng kuchlilar. Chiziq ostidagi harflar — oxirgi besh oʻyin: Gʻ — gʻalaba, D — durang, M — magʻlubiyat.

Natija ehtimolligi
23%25%52%
JuventudBozor 3.7323%DurangBozor 3.2425%PenarolBozor 1.8952%

Model va bozor

Bizning ehtimollik va bozor ehtimolligi — marjasi olib tashlangan bukmeker koeffitsiyenti. Δ ustuni — foiz punktlaridagi farq.

NatijaModelBozorΔ
1Juventud23%24%4.403.73-1.5
XDurang25%28%4.003.24-2.9
2Penarol52%48%1.911.89+4.4

bizning modelbozor — bukmeker koeffitsiyenti boʻyicha, marjasiz

Tezkor prognozlar

Eng koʻp beriladigan uchta savol — bizning ehtimollik va bukmeker koeffitsiyenti yonma-yon.

Ikkala jamoa ham gol uradi

Ha54%

bizniki 1.84bozor 1.85

Yoʻq46%

bizniki 2.18bozor 1.84

Gollar 2.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Burchak toʻplari 9.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Gollar va burchak toʻplari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Kombo

Kombolar Premiumda ochiladi: natija va total, natija va burchaklar, ikkala jamoa goli va total — ehtimol, adolatli koeffitsiyent va bozor bilan solishtirish.

Kombolar — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ishonchli javoblar

Model 72% ga eng yaqin boʻlgan chiziq — va bunday javoblar qanchalik tez-tez toʻgʻri chiqqani.

Gollar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%gollar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 2295 ta oʻyin

Burchak toʻplari

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%burchak toʻplari boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 2290 ta oʻyin

Kartochkalar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%kartochkalar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 2279 ta oʻyin

Gollar, burchaklar va kartochkalar chiziqlari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Bu ehtimollik, kafolat emas: taxminan 10 ta javobdan 3 tasi toʻgʻri chiqmaydi. Bunday chiziqlarda bukmeker koeffitsiyenti past — bu blok modelning aniqligi haqida.

Model oʻyinni nega shunday koʻradi

Oʻyinning asosiy savollariga qisqa javoblar. Jamoalar va boʻlimlar boʻyicha raqamlar uchun savolni bosing.

JuventudPenarol

CA Juventud 23%, CA Peñarol 52%. Eng ishonchlisi «Durangsiz» — 75%.

CA Juventud 23%Durang 25%CA Peñarol 52%
1-boʻlim
29 · 45 · 26
2-boʻlim
17 · 35 · 48

Bukmekerlar: 3.73 · 3.24 · 1.89

Ikkala jamoa ham gol uradimi?
Nechta gol?
Nechta burchak toʻpi?
Nechta sariq kartochka?
Nechta zarba?
Nechta qoidabuzarlik?
Nechta ofsayd?

Tahlil toʻliq va ikkita xulosa — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Boshqa ehtimoliy ssenariylar

Tavakkalning turli narxida uchta variant.

Ehtiyotkoryuqori ehtimollik, past koeffitsiyent
Asosiyehtimollik va narx muvozanati

Qoidabuzarliklar totali: Kam 26.5

71%
Jasurpast ehtimollik, yuqori koeffitsiyent

Yana ikki ssenariy — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Jamoalar boʻyicha oʻrtacha totallar

Har bir jamoaning soʻnggi oʻyinlaridagi oddiy oʻrtachasi — totallar shu yerdan kelib chiqadi. Model bahosi emas, ma’lumot.

KoʻrsatkichJuventudPenarolJami
Urilgan gollar1.001.002.00
Oʻtkazilgan gollar0.600.801.40
Burchak toʻplari9.06.87.9
Kartochkalar2.23.25.4
Ofsayd
Aut
Qoidabuzarlik
xG
Zarbalar
Aniq zarbalar

Yana olti koʻrsatkich — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Har bir jamoaning soʻnggi 5 ta yakunlangan oʻyini boʻyicha oʻrtacha. Jami ustunida qiymatlar qoʻshiladi; faqat burchak toʻplari oʻrtachalanadi, chunki ular allaqachon oʻyin totali sifatida keladi.

Qiziqarli faktlar

Oʻyin oldidan bilish kerak boʻlgan narsalar: soʻnggi oʻyinlar, turnir jadvali, oʻzaro uchrashuvlar. Faqat oʻtkazilgan oʻyinlardagi faktlar — model bahosisiz.

Juventud
  • Soʻnggi 5 oʻyinning 3 tasida gol oʻtkazmadi0:2, 2:0, 0:0, 0:0, 3:1
  • Oʻz maydonida 4 oʻyindan beri magʻlub boʻlmagan2:0, 0:0, 1:1, 2:0, 0:1
  • Soʻnggi 5 oʻyinning 4 tasida koʻpi bilan 2 ta gol
Penarol
  • Liganing eng kuchli hujumi — 34 oʻyinda 56 ta gol1-oʻrin, 67 ochko
  • Ligada eng kam burchak toʻpi — oʻyiniga 7,9ligada 16 ta jamoa
  • Soʻnggi 5 oʻyinning 4 tasida koʻpi bilan 2 ta gol

Joriy mavsumda oʻtkazilgan oʻyinlar va soʻnggi uchrashuvlar boʻyicha hisoblanadi. Fakt faqat odatdagidan sezilarli farq qilsa koʻrsatiladi.

Forma va kontekst

Juventud

  • mehmondaProgreso0:2
  • uydaRacing Montevideo2:0
  • mehmondaBoston River0:0
  • uydaCerro0:0
  • mehmondaAlbion3:1

Penarol

  • mehmondaLiverpool Montevideo0:1
  • uydaProgreso1:1
  • mehmondaRacing Montevideo1:0
  • mehmondaMontevideo City Torque1:1
  • uydaBoston River2:1

Oʻzaro uchrashuvlar

  • 20.04.26Primera División2:2
  • 21.09.25Primera División0:1
  • 27.03.25Primera División0:2

Liga jadvali

Ikkala jamoa va ularning eng yaqin raqiblari.

#JamoaOʻGʻDMGollarOch
1Penarol34207756:2867
2Maldonado32178750:2859
3Montevideo City Torque331761054:3957
4Racing Montevideo331511739:2756
5Nacional321741148:3855
6Liverpool Montevideo331411844:3153
7Montevideo Wanderers341481242:4750
8Albion331271444:4343
9Juventud3310101337:4140
10Central Espanol331081532:4438
11Boston River331071633:4337

Barcha prognozlar

Model hisoblagan barcha prognoz turlari. Chapda bizning ehtimollik, oʻngda adolatli koeffitsiyent va bukmeker koeffitsiyenti.

Barcha prognozlar, ssenariylar va tahlil — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ehtimolliklar — model bahosi, kafolat emas.