Barcha oʻyinlar

Atlético Gimnasia y Esgrima de Mendoza — Platense, Primera División

Argentina, Primera División

Atlético Gimnasia y Esgrima de Mendoza
2.0GʻMDMD
  
Platense
1.4DDMMD
Elo boʻyicha jamoa kuchi, 0 dan 5 gachaBu nimani anglatadi

Kuch — jamoaning turnirdagi barcha oʻyinlar boʻyicha 0–5 shkalaga oʻtkazilgan Elo reytingi: kuchli raqiblar ustidan gʻalabalardan oshadi, kuchsizlarga magʻlubiyatlardan tushadi. Chiziq rangi — daraja: qizil — kuchsiz, sariq — oʻrtachadan past, yashil — mustahkam, koʻk — eng kuchlilar. Chiziq ostidagi harflar — oxirgi besh oʻyin: Gʻ — gʻalaba, D — durang, M — magʻlubiyat.

Natija ehtimolligi
46%29%25%
Atlético Gimnasia y Esgrima de MendozaBozor 2.5146%DurangBozor 3.0329%PlatenseBozor 3.0825%

Model va bozor

Bizning ehtimollik va bukmeker koeffitsiyentidagi ehtimollik. Δ ustuni — foiz punktlaridagi farq.

NatijaModelBozorΔ
1Atlético Gimnasia y Esgrima de Mendoza46%40%2.172.51+6.4
XDurang29%33%3.493.03-4.4
2Platense25%32%3.973.08-7.3

bizning modelbozor — bukmeker koeffitsiyenti boʻyicha

Tezkor prognozlar

Eng koʻp beriladigan uchta savol — bizning ehtimollik va bukmeker koeffitsiyenti yonma-yon.

Ikkala jamoa ham gol uradi

Ha54%

bizniki 1.86bozor 2.06

Yoʻq46%

bizniki 2.16bozor 1.68

Gollar 2.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Burchak toʻplari 9.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Gollar va burchak toʻplari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Kombo

Kombolar Premiumda ochiladi: natija va total, natija va burchaklar, ikkala jamoa goli va total — ehtimol, adolatli koeffitsiyent va bozor bilan solishtirish.

Kombolar — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ishonchli javoblar

Model eng koʻp ishongan chiziq — va bunday javoblar qanchalik tez-tez toʻgʻri chiqqani.

Gollar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

70%gollar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 1969 ta oʻyin

Burchak toʻplari

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%burchak toʻplari boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 1965 ta oʻyin

Kartochkalar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%kartochkalar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 1955 ta oʻyin

Gollar, burchaklar va kartochkalar chiziqlari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Bu ehtimollik, kafolat emas: taxminan 10 ta javobdan 3 tasi toʻgʻri chiqmaydi. Bunday chiziqlarda bukmeker koeffitsiyenti past — bu blok modelning aniqligi haqida.

Model oʻyinni nega shunday koʻradi

Oʻyinning asosiy savollariga qisqa javoblar. Jamoalar va boʻlimlar boʻyicha raqamlar uchun savolni bosing.

Atlético Gimnasia y Esgrima de MendozaPlatense

Atlético Gimnasia y Esgrima de Mendoza 46%, Platense 25%. Eng ishonchlisi «Durangsiz» — 71%.

Atlético Gimnasia y Esgrima de Mendoza 46%Durang 29%Platense 25%
1-boʻlim
36 · 44 · 20
2-boʻlim
29 · 41 · 30

Bukmekerlar: 2.51 · 3.03 · 3.08

Ikkala jamoa ham gol uradimi?
Nechta gol?
Nechta burchak toʻpi?
Nechta sariq kartochka?
Nechta zarba?
Nechta qoidabuzarlik?
Nechta ofsayd?

Tahlil toʻliq va ikkita xulosa — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Boshqa ehtimoliy ssenariylar

Tavakkalning turli narxida uchta variant.

Ehtiyotkoryuqori ehtimollik, past koeffitsiyent
Asosiyehtimollik va narx muvozanati

Ikkinchi boʻlim totali: Kam 1.5

58%1.42
Jasurpast ehtimollik, yuqori koeffitsiyent

Yana ikki ssenariy — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Jamoalar boʻyicha oʻrtacha totallar

Har bir jamoaning soʻnggi oʻyinlaridagi oddiy oʻrtachasi — totallar shu yerdan kelib chiqadi. Model bahosi emas, ma’lumot.

KoʻrsatkichAtlético Gimnasia y Esgrima de MendozaPlatenseJami
Urilgan gollar0.500.831.33
Oʻtkazilgan gollar1.171.172.34
Burchak toʻplari9.07.48.2
Kartochkalar2.42.65.0
Ofsayd
Aut
Qoidabuzarlik
xG
Zarbalar
Aniq zarbalar

Yana olti koʻrsatkich — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Har bir jamoaning soʻnggi 5 ta yakunlangan oʻyini boʻyicha oʻrtacha. Jami ustunida qiymatlar qoʻshiladi; faqat burchak toʻplari oʻrtachalanadi, chunki ular allaqachon oʻyin totali sifatida keladi.

Forma va kontekst

Atlético Gimnasia y Esgrima de Mendoza

  • uydaNewell's Old Boys1:0
  • mehmondaEstudiantes0:3
  • uydaRiestra0:0
  • mehmondaDefensa y Justicia0:2
  • uydaBoka Juniors2:2

Platense

  • uydaArgentinos Juniors1:1
  • mehmondaVelez Sarsfield2:2
  • uydaNewell's Old Boys0:1
  • mehmondaEstudiantes1:2
  • uydaRiestra1:1

Oʻzaro uchrashuvlar

  • 12.04.26Primera División1:1

Liga jadvali

Ikkala jamoa va ularning eng yaqin raqiblari.

#JamoaOʻGʻDMGollarOch
14Lanus28118930:2641
15Sarmiento281231334:3839
16Atlético Gimnasia y Esgrima de Mendoza281161129:3439
17Barracas Central27108924:2338
18Union de Santa Fe301071343:4437
19San Lorenzo de Almagro299101021:2737
20Rasing30981332:3635
21Talleres de Cordoba30981329:3435
22Tigre287111029:2832
23Newell's Old Boys287111026:3632
24Banfield27861330:3630
25Tucuman286101225:3028
26Platense285121122:3327
27Central Córdoba de Santiago del Estero28681421:3726
28Riestra273131114:2122

Barcha prognozlar

Model hisoblagan barcha prognoz turlari. Chapda bizning ehtimollik, oʻngda adolatli koeffitsiyent va bukmeker koeffitsiyenti.

Barcha prognozlar, ssenariylar va tahlil — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ehtimolliklar — model bahosi, kafolat emas.