Barcha oʻyinlar

Al Faisaly — Al Khaleej, Professional liga

Saudiya Arabistoni, Professional liga

1.7GʻMDGʻM
  
1.5MGʻGʻDD
Elo boʻyicha jamoa kuchi, 0 dan 5 gachaBu nimani anglatadi

Kuch — jamoaning turnirdagi barcha oʻyinlar boʻyicha 0–5 shkalaga oʻtkazilgan Elo reytingi: kuchli raqiblar ustidan gʻalabalardan oshadi, kuchsizlarga magʻlubiyatlardan tushadi. Chiziq rangi — daraja: qizil — kuchsiz, sariq — oʻrtachadan past, yashil — mustahkam, koʻk — eng kuchlilar. Chiziq ostidagi harflar — oxirgi besh oʻyin: Gʻ — gʻalaba, D — durang, M — magʻlubiyat.

Natija ehtimolligi
44%27%29%
Al Faisaly44%Durang27%Al Khaleej29%
Eng ishonchli prognozbunday javoblarning 72% i oʻtdi · 60 kun
Premiumda ochiqOchish

Model va bozor taqqoslovi

Bizning ehtimollik va bozor ehtimolligi — marjasi olib tashlangan bukmeker koeffitsiyenti. Δ ustuni — foiz punktlaridagi farq.

NatijaModelBozorΔ
1Al Faisaly44%2.30—
XDurang27%3.64—
2Al Khaleej29%3.45—

bizning modelbozor — bukmeker koeffitsiyenti boʻyicha, marjasiz

Tezkor prognozlar

Eng koʻp beriladigan uchta savol — bizning ehtimollik va bukmeker koeffitsiyenti yonma-yon.

Ikkala jamoa ham gol uradi

Ha55%

bizniki 1.82

Yoʻq45%

bizniki 2.22

Gollar 2.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Burchak toʻplari 9.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Gollar va burchak toʻplari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Kombo

Kombolar Premiumda ochiladi: natija va total, natija va burchaklar, ikkala jamoa goli va total — ehtimol, adolatli koeffitsiyent va bozor bilan solishtirish.

Kombolar — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ishonchli javoblar

Model 72% ga eng yaqin boʻlgan chiziq — va bunday javoblar qanchalik tez-tez toʻgʻri chiqqani.

Gollar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

72%gollar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3612 ta oʻyin

Burchak toʻplari

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%burchak toʻplari boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3602 ta oʻyin

Kartochkalar

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

72%kartochkalar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 3593 ta oʻyin

Gollar, burchaklar va kartochkalar chiziqlari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Bu ehtimollik, kafolat emas: taxminan 10 ta javobdan 3 tasi toʻgʻri chiqmaydi. Bunday chiziqlarda bukmeker koeffitsiyenti past — bu blok modelning aniqligi haqida.

Model oʻyinni nega shunday koʻradi

Oʻyinning asosiy savollariga qisqa javoblar. Jamoalar va boʻlimlar boʻyicha raqamlar uchun savolni bosing.

Al FaisalyAl Khaleej

Al Faisaly FC 44%, Al Khaleej Saihat 29%. Eng ishonchlisi «Durangsiz» — 73%.

Al Faisaly FC 44%Durang 27%Al Khaleej Saihat 29%
1-boʻlim
28 · 42 · 30
2-boʻlim
38 · 37 · 25
Ikkala jamoa ham gol uradimi?
Nechta gol?
Nechta burchak toʻpi?
Nechta sariq kartochka?
Nechta zarba?
Nechta qoidabuzarlik?
Nechta ofsayd?

Tahlil toʻliq va ikkita xulosa — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Boshqa ehtimoliy ssenariylar

Tavakkalning turli narxida uchta variant.

Ehtiyotkoryuqori ehtimollik, past koeffitsiyent
Asosiyehtimollik va narx muvozanati

Zarbalar totali: Koʻp 19.5

71%
Jasurpast ehtimollik, yuqori koeffitsiyent

Yana ikki ssenariy — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Jamoalar boʻyicha oʻrtacha totallar

Har bir jamoaning soʻnggi oʻyinlaridagi oddiy oʻrtachasi — totallar shu yerdan kelib chiqadi. Model bahosi emas, ma’lumot.

KoʻrsatkichAl FaisalyAl KhaleejJami
Urilgan gollar1.601.603.20
Oʻtkazilgan gollar
Burchak toʻplari
Kartochkalar
Ofsayd
Aut
Qoidabuzarlik
xG
Zarbalar
Aniq zarbalar

Yana toʻqqiz koʻrsatkich — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Har bir jamoaning soʻnggi 5 ta yakunlangan oʻyini boʻyicha oʻrtacha. Jami ustunida qiymatlar qoʻshiladi; faqat burchak toʻplari oʻrtachalanadi, chunki ular allaqachon oʻyin totali sifatida keladi.

Qiziqarli faktlar

Oʻyin oldidan bilish kerak boʻlgan narsalar: soʻnggi oʻyinlar, turnir jadvali, oʻzaro uchrashuvlar. Faqat oʻtkazilgan oʻyinlardagi faktlar — model bahosisiz.

Al Faisaly
  • Ligada eng kam zarba — oʻyiniga 8,8ligada 18 ta jamoa
  • Soʻnggi 5 oʻyinning 4 tasida gol oʻtkazib yubordi10 ta oʻtkazilgan gol
  • Soʻnggi 10 oʻyinda tanaffusga birorta ham oldinda chiqmadi
Al Khaleej
  • Ligada eng kam aniq zarba — oʻyiniga 2,8ligada 18 ta jamoa
  • Soʻnggi 5 oʻyinning 4 tasida gol oʻtkazib yubordi8 ta oʻtkazilgan gol
  • Mavsumning 11 oʻyinida 6 ta durang — ligada eng koʻp10-oʻrin, 12 ochko

Joriy mavsumda oʻtkazilgan oʻyinlar va soʻnggi uchrashuvlar boʻyicha hisoblanadi. Fakt faqat odatdagidan sezilarli farq qilsa koʻrsatiladi.

Forma va kontekst

Al Faisaly

  • mehmondaAbha1:0
  • uydaAn-Nasr1:3
  • mehmondaAl Shabab2:2
  • uydaAl Kholood3:2
  • uydaAl-Ittihod1:3

Al Khaleej

  • mehmondaAl-Ahli1:4
  • mehmondaAl Fateh3:2
  • uydaAl Feiha2:0
  • mehmondaAl Ittifaq1:1
  • uydaAn-Nasr1:1

Oʻzaro uchrashuvlar

Qaydlarda ular oʻrtasidagi oʻyinlar yoʻq.

Liga jadvali

Ikkala jamoa va ularning eng yaqin raqiblari.

#JamoaOʻGʻDMGollarOch
8Al Draih114349:1115
9Al Kholood1033414:2112
10Al Khaleej1126310:1712
11Al Riyadh1033411:1912
12Al Shabab1025314:1411
13Al Hazm1124512:1610
14Al Faisaly1124512:2010
15Al Feiha1115512:198
16Al Fateh1113710:236

Barcha prognozlar

Model hisoblagan barcha prognoz turlari. Chapda bizning ehtimollik, oʻngda adolatli koeffitsiyent va bukmeker koeffitsiyenti.

Barcha prognozlar, ssenariylar va tahlil — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ehtimolliklar — model bahosi, kafolat emas.