Barcha oʻyinlar

Kaiserslautern — Dynamo Dresden, 2. Bundesliga: oʻyin prognozi va statistikasi

Oʻyin prognozi va statistikasi

Germaniya, 2. Bundesliga

2.0MGʻGʻDGʻ
  
1.6MMGʻDM
Elo boʻyicha jamoa kuchi, 0 dan 5 gachaBu nimani anglatadi

Kuch — jamoaning turnirdagi barcha oʻyinlar boʻyicha 0–5 shkalaga oʻtkazilgan Elo reytingi: kuchli raqiblar ustidan gʻalabalardan oshadi, kuchsizlarga magʻlubiyatlardan tushadi. Chiziq rangi — daraja: qizil — kuchsiz, sariq — oʻrtachadan past, yashil — mustahkam, koʻk — eng kuchlilar. Chiziq ostidagi harflar — oxirgi besh oʻyin: Gʻ — gʻalaba, D — durang, M — magʻlubiyat.

Natija ehtimolligi
51%24%24%
Kaiserslautern51%Durang24%Dynamo Dresden24%
Eng ishonchli prognozbunday javoblarning 72% i oʻtdi · 60 kun
Premiumda ochiqOchish

Model va koeffitsiyentlar

Bizning ehtimollik va koeffitsiyent boʻyicha ehtimollik — ustamasiz. Δ ustuni — foiz punktlaridagi farq.

NatijaModelKoeffitsiyentΔ
1Kaiserslautern51%1.95—
XDurang24%4.11—
2Dynamo Dresden24%4.10—

bizning modelkoeffitsiyent boʻyicha, ustamasiz

Tezkor prognozlar

Eng koʻp beriladigan uchta savol — bizning ehtimollik va koeffitsiyent yonma-yon.

Ikkala jamoa ham gol uradi

Ha65%

bizniki 1.54

Yoʻq35%

bizniki 2.86

Gollar 2.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Burchak toʻplari 9.5 dan koʻp

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

Gollar va burchak toʻplari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Kombo

Kombolar Premiumda ochiladi: natija va total, natija va burchaklar, ikkala jamoa goli va total — ehtimol, adolatli koeffitsiyent va koeffitsiyentlar bilan solishtirish.

Kombolar — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ishonchli javoblar

Model 72% ga eng yaqin boʻlgan chiziq — va bunday javoblar qanchalik tez-tez toʻgʻri chiqqani.

Gollar prognozi

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

72%gollar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 4185 ta oʻyin

Burchak toʻplari prognozi

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%burchak toʻplari boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 4170 ta oʻyin

Kartochkalar prognozi

Bu prognoz turi Premiumda ochiladi.

71%kartochkalar boʻyicha bunday javoblar oʻtdisoʻnggi 60 kun · 4155 ta oʻyin

Gollar, burchaklar va kartochkalar chiziqlari — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Bu ehtimollik, kafolat emas: taxminan 10 ta javobdan 3 tasi toʻgʻri chiqmaydi. Bu blok modelning aniqligi haqida.

Model oʻyinni nega shunday koʻradi

Oʻyinning asosiy savollariga qisqa javoblar. Jamoalar va boʻlimlar boʻyicha raqamlar uchun savolni bosing.

KaiserslauternDynamo Dresden

1. FC Kaiserslautern 51%, SG Dynamo Dresden 24%. Eng ishonchlisi «Durangsiz» — 76%.

1. FC Kaiserslautern 51%Durang 24%SG Dynamo Dresden 24%
1-boʻlim
33 · 38 · 29
2-boʻlim
50 · 29 · 22
Ikkala jamoa ham gol uradimi?
Nechta gol?
Nechta burchak toʻpi?
Nechta sariq kartochka?
Nechta zarba?
Nechta qoidabuzarlik?
Nechta ofsayd?

Tahlil toʻliq va ikkita xulosa — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Boshqa ehtimoliy ssenariylar

Tavakkalning turli narxida uchta variant.

Ehtiyotkoryuqori ehtimollik, past koeffitsiyent
Asosiyehtimollik va narx muvozanati

Burchak toʻplari totali: Koʻp 8.5

71%
Jasurpast ehtimollik, yuqori koeffitsiyent

Yana ikki ssenariy — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Jamoalar boʻyicha oʻrtacha totallar

Har bir jamoaning soʻnggi oʻyinlaridagi oddiy oʻrtachasi — totallar shu yerdan kelib chiqadi. Model bahosi emas, ma’lumot.

KoʻrsatkichKaiserslauternDynamo DresdenJami
Urilgan gollar0.801.001.80
Oʻtkazilgan gollar
Burchak toʻplari
Kartochkalar
Ofsayd
Aut
Qoidabuzarlik
xG
Zarbalar
Aniq zarbalar

Yana toʻqqiz koʻrsatkich — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Har bir jamoaning soʻnggi 5 ta yakunlangan oʻyini boʻyicha oʻrtacha. Jami ustunida qiymatlar qoʻshiladi; faqat burchak toʻplari oʻrtachalanadi, chunki ular allaqachon oʻyin totali sifatida keladi.

Qiziqarli faktlar

Oʻyin oldidan bilish kerak boʻlgan narsalar: soʻnggi oʻyinlar, turnir jadvali, oʻzaro uchrashuvlar. Faqat oʻtkazilgan oʻyinlardagi faktlar — model bahosisiz.

Kaiserslautern
  • Soʻnggi 5 oʻyinning 4 tasida gol oʻtkazmadi0:3, 1:0, 2:0, 0:0, 1:0
  • Liganing eng kuchli himoyasi — 10 oʻyinda 7 ta oʻtkazilgan gol4-oʻrin, 18 ochko
  • Soʻnggi 5 oʻyinning 4 tasida koʻpi bilan 2 ta gol
Dynamo Dresden
  • Safarda 8 oʻyindan beri gʻalaba yoʻq1:2, 0:3, 1:1, 2:2, 3:5
  • Tushib ketish zonasi: 18 jamoa ichida 18-oʻrin
  • Soʻnggi 5 oʻyinning 4 tasida gol oʻtkazib yubordi8 ta oʻtkazilgan gol

Joriy mavsumda oʻtkazilgan oʻyinlar va soʻnggi uchrashuvlar boʻyicha hisoblanadi. Fakt faqat odatdagidan sezilarli farq qilsa koʻrsatiladi.

Forma va kontekst

Kaiserslautern

  • uydaHertha Berlin0:3
  • mehmondaNurnberg1:0
  • uydaVfL Bochum2:0
  • mehmondaHeidenheim0:0
  • uydaEintracht Braunschweig1:0

Dynamo Dresden

  • mehmondaHannover 961:2
  • mehmondaHolstein Kiel0:3
  • uydaMagdeburg2:0
  • mehmondaOsnabruck1:1
  • uydaHertha Berlin1:2

Oʻzaro uchrashuvlar

  • 02.05.262. Bundesliga0:1
  • 06.12.252. Bundesliga3:1

Liga jadvali

Ikkala jamoa va ularning eng yaqin raqiblari.

#JamoaOʻGʻDMGollarOch
2Nurnberg1063124:1321
3Volfsburg1054125:1419
4Kaiserslautern105329:718
5Magdeburg1052321:1317
6Heidenheim1043317:1815
7Arminia Bielefeld1042416:1514
8St. Pauli1026212:1212
9Greuther Furth1033413:1612
10Osnabruck1032514:1711
11VfL Bochum103258:1111
12Hannover 961032510:1611
13Karlsruher SC1032513:2111
14Energie Cottbus1024418:2010
16Darmstadt 98102359:199
17Holstein Kiel1015410:128
18Dynamo Dresden1022612:208

Barcha prognozlar

Model hisoblaydigan barcha prognoz turlari. Chapda bizning ehtimollik, oʻngda — adolatli koeffitsiyentimiz va joriy koeffitsiyent.

Barcha prognozlar, ssenariylar va tahlil — Premiumda

Kunning barcha tanlovlari, oʻyinlarning toʻliq tahlili, ssenariylar va kombolar.

3 kun bepul

Ehtimolliklar — model bahosi, kafolat emas.